Dalintis „Nutrūktgalvių varžybos „Red Bull Jump & Freeze” keliasi į miesto centrą“

Nutrūktgalvių varžybos „Red Bull Jump & Freeze” keliasi į miesto centrą

Vasario 18 d. vilniečių ir miesto svečių laukia nutrūktgalviškiausias šios žiemos nuotykis – sugrįžta jau tradicinėmis tapusios savadarbių rogių varžybos „Red Bull Jump & Freeze”. Iki šiol Liepkalnyje vykęs renginys šįmet persikelia į dar patogesnę lokaciją – sostinės Tauro kalną.

Nuo kalno skriejančių dalyvių lauks tikras adrenalino pliūpsnis – teks ne tik pakilti nuo tramplino į orą, bet ir savo šuolį užbaigti specialiame, sniego apsuptame baseine.

„Buvome pasiilgę šios beprotybės. Deja, praėjusiais metais „Red Bull Jump & Freeze“ neįvyko, priėmėme sprendimą renginį perkelti į 2023 metus. Metai prabėgo itin greitai ir masinis nutrūktgalvių susibūrimas jau nebe už kalnų“, – pasakojo renginio organizatorių komanda.

Šiemet keičiasi ne tik renginio lokacija, bet ir nevykdoma dalyvių atranka. Varžybose dalyvaus ankstesniais metais atrinkta 31 nutrūktgalvių komanda bei 2 „Red Bull“ draugų komandos. Pasirodymo metu speciali komisija, kurią sudarys Monika Pundžiūtė (Monique), Simona Nainė, Akvilė Bielo-Petravičiūtė Aqva, Paulius Mykolaitis (Paul de Miko) ir Deividas Bendžius vertins komandos prisistatymo šou, jų savadarbes roges ir nusileidimo bei skrydžio į baseiną sėkmingumą.

„Šįkart neorganizuojame dalyvių atrankų – nuo kalno čiuoš praėjusiam renginiui pasiruošę ir roges konstravę čiuožikai, kurie turėjo ir papildomus metus pasiruošimui. Tad tikimės, kad šių metų varžybos išsiskirs ne tik rogių, bet ir pasirodymų kokybe“, – sakė renginio organizatoriai.

Jų teigimu, ankstesniais metais dalyvaujančios komandos ne kartą pademonstravo savo kūrybingumą – nuo kalno čiuožė namai, bokso ringas, lauko tualetas ir net popiežiaus kostiumu pasipuošęs dalyvis.

„Red Bull Jump & Freeze” nutrūktgalvių varžybos vyks jau vasario 18 d., Vilniuje, ant Tauro kalno. Renginio organizatoriai kviečia prisijungti ne tik komandas, bet ir žiemiškos beprotybės pasiilgusius renginio žiūrovus, kuriems šis reginys bus nemokamas.

Publicum.lt informacija
Nuotraukos: Vytauto Dranginio

Komentarai

  1. IENE ,

    PASGEDAU INFO , TRUKSTA INFO , IR T T , PABAIGA , \ \ H \ \ , PRADZIA ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Kikboksas – nauda ne tik kūnui, bet ir smegenims

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį