Dalintis „Milda Monstavičiūtė: šeštadienio vakaras priklausys moterims“

Milda Monstavičiūtė: šeštadienio vakaras priklausys moterims

Rugpjūčio 27 d. įvyks ketvirtasis Nike moterų penkių kilometrų distancijos bėgimas. Kalbiname šio renginio organizatorę ir Nike prekės ženklo atstovę Lietuvoje Mildą Monstavičiūtę apie ketvirtojo bėgimo dvasią, energiją ir naujoves. 

Milda, tai jau ketvirtasis tavo organizuojamas Nike moterų bėgimas. Kuo jis bus kitoks nei ankstesni bėgimai?

Ketvirtasis Nike moterų bėgimas, tikimės, bus dar gausenis dalyvių, o tai reiškia, kad tūkstantinis moterų būrys vienoje vietoje spinduliuos dar didesnę galią ir energiją. Moterims pasiūlysime šiek tiek atnaujintą  5 km trasą ir smagų laiką.

Milda Monstaviciute 20170317 08
Milda Monstavičiūtė

Ko moterų bėgime daugiau: sporto ar pramogos?

Pateikiame 5 km distancijos bėgimą, kaip pramogą: daug muzikos, šviesų, geros nuotaikos ir smagumas įveikti trasą su savo draugėmis, mama ar dukra. Bet visgi primename, kad dalyvėms pasiruošti reikėtų bent jau  minimaliai ir tą tikrai galima padaryti per kelias dienas iki renginio. 

Kaip gimė mintis oranizuoti moterų bėgimą? Tai kažkokia moteriško solidarumo forma?

Tokie Nike moterų bėgimo renginiai vyksta visame pasaulyje, tad prieš ketverius metus nusprendėme, kad mūsų moterys tam jau irgi pasiruošusios ir nusipelno tokio sporto vakaro skirto tik joms. Visi bėgimo renginiai pasižymi geromis emocijomis ir energija, bet moterų bėgimo renginys šiuo atžvilgiu išskirtinis. Kai susirenka keli tūkstančiai moterų į vieną vietą – ta energija kažkokia ypatinga.

Ką dalyvėms reiktų žinoti apie renginį iš organizacinės pusės?

Visą informaciją dalyvės gali rasti renginio puslapyje www.sheruns.lt. Svarbiausia, manau, žinoti renginio datą ir užsiregistruoti. Iki renginio liko vos kelios dienos ir jau 08.27 šeštadienio vakaras trumpam priklausys moterims, tad laukiame tiek tų kurios bėgioja nuolatos, tiek tų kurioms tai bus pirmas rimtesnis iššūkis. Tiesiog reikia sudalyvauti, kad pajustum tą ypatingą energiją, emociją ir pasididžiavimą savimi.

Kokie prizai laukia bėgimo dalyvių?

Šiame renginyje visos moterys yra nugalėtojos, tad visos gaus atminimo medalius. O trys greičiausiai įveikusios distanciją dar bus apdovanotos Nike dovanų čekiais.

Kaip manai, ar ne metas būtų pradėti organizuoti ir Nike vyrų bėgimą? Stiprioji lytis būtų dėkinga už parodytą dėmesį.

Oi, vyrai šį renginį ir taip mėgsta, nes tiek gražių, energingų, aktyvių moterų pamatyti vienoje vietoje – tikrai ypatingas reginys (juokiasi).

Ačiū už pokalbį

Akimirkos iš pernai metų bėgimo

Tekstas: Sportland Magazine
Nuotraukos: Vytauto Dranginio ir Mariaus Žičiaus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Rio atsisveikino. Lietuva medalių reitinge - 64-a

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį