Dalintis „Lietuvos krepšininkėms – pasaulio jaunimo čempionato bronzos medaliai“

Lietuvos krepšininkėms – pasaulio jaunimo čempionato bronzos medaliai

Lenkijoje surengtame pasaulio U23 trijulių (3×3) krepšinio čempionate suspindėjo Lietuvos merginų rinktinė, iškovojusi bronzos medalius.

Bronzinėmis prizininkėmis tapo Dalia Donskichytė, Eglė Zabotkaitė, Justina Miknaitė ir Gedvilė Savostaitė.

Lietuvos krepšininkės turnyrą pradėjo B grupėje. Mūsiškiai užtikrintai nugalėjo Graikijos (21:17) ir Tuniso (21:6) komandas, bet turėjo išgyventi ir dvi dramas. Po pratęsimų lietuvės įveikė Vokietijos (22:21) bei Lenkijos (15:14) ekipas.

Ketvirtfinalyje Lietuvos rinktinė 17:14 palaužė čekes ir visiškai priartėjo prie apdovanojimų.

Deja, bet dramatiškame ir pratęsimo pareikalavusiame pusfinalyje lietuvės 20:21 turėjo pripažinti Nyderlandų komandos pranašumą. Lietuvos rinktinei 7 taškus pelnė D. Donskichytė, 6 – J. Miknaitė, 4 – G. Savostaitė, 3 – E. Zabotkaitė.

Nepaisant skaudžios nesėkmės, lietuvės greitai susikaupė ir rungtynėse dėl trečiosios vietos 19:12 nepaliko vilčių Kinijos krepšininkėms. Šiose rungtynėse lietuves į priekį vedė E. Zabotkaitė (10 tšk.). 6 taškus pridėjo D. Donskichytė, 3 – J. Miknaitė.

FIBA nuotr.

Tuo tarpu Lietuvos U23 vaikinų rinktinė pasaulio čempionate turėjo tenkintis šeštąja pozicija.

Mūsiškiai grupėje 21:14 nugalėjo japonus, 20:18 – egiptiečius, 21:16 – italus, tačiau 16:21 neatsilaikė prieš amerikiečius.

Dramatiškame ketvirtfinalyje Lietuvos rinktinė 17:18 pralaimėjo Prancūzijai. Paskutinę sekundę lietuviai turėjo galimybę išplėšti pergalę, bet tolimas metimas buvo netikslus.

Lietuvos komandai ketvirtfinalyje 6 taškus pelnė Titas Januševičius, po 4 – Augustinas Mikštas ir Rokas Mačiulis, 3 – Gabrielius Čelka.

Lietuvos komandas treniruoja Dainius Novickas.

Tekstas: Sportas24.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Lietuvos dviratininkė Katažina Sosna – ant Pasaulio taurės varžybų garbės pakylos