Dalintis „Įspūdingai sušokę Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius iškovojo Europos čempionato bronzą!“

Įspūdingai sušokę Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius iškovojo Europos čempionato bronzą!

Lietuvos šokių ant ledo pora Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius Kauno „Žalgirio“ arenoje iškovojo didžiausią karjeros pergalę. Jie Europos dailiojo čiuožimo čempionate pelnė bronzos apdovanojimą.

Sausakimšoje arenoje laisvąją programą be priekaištų atlikę A. Reed ir S. Ambrulevičius surinko 122,64 taško ir pasiekė geriausią karjeros rezultatą. Naujas rekordas užfiksuotas ir bendroje įskaitoje – 203,37 taško.

Laisvąją programą mūsiškiai atliko skambant Son Lux kūriniui „Enough of Our Machines“.

„Buvo fantastika. Atmosfera buvo kaip krepšinio rungtynėse, tik aš pats pasijaučiau būdamas Saboniu ar pan., – sakė S. Ambrulevičius. – Medalis parodo mūsų septynerių metų darbą. Labai juo džiaugiamės.“

„Ačiū labai visiems“, – lietuviškai ištarė A. Reed, pridūrusi, jog jaučiasi labai laiminga ir jai sunku rasti žodžių jausmams apibūdinti.

Ankstesnis lietuvių rekordas buvo 200,11 taško, užfiksuotas praėjusių metų gruodį. Lietuvos pora pasidžiaugė, kad pavyko žengti dar vieną kokybinį žingsnį į priekį.

„Kiekviename pasirodyme atiduodame visą save. Sunkiai dirbome ir norėjome visą tai parodyti. Siekėme atskleisti savo charakterį ir manau, kad tą padarėme“, – džiaugėsi S. Ambrulevičius.

Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius

Europos čempionų titulą apgynė italai Charlene Guignard ir Marco Fabbri (214,38 tšk.). Sidabro medalius antrus metus iš eilės iškovojo britai Lilah Fear ir Lewisas Gibsonas (210,82 tšk.).

Už Lietuvos dueto išsirikiavo dvi Prancūzijos poros – Jevgenija Lapareva ir Geoffrey‘us Brissaud (197,17 tšk.) bei Loicia Demougeot ir Theo le Mercier (192,15 tšk.). Tik šešti liko praėjusių metų bronziniai prizininkai suomiai Juulia Turkkila ir Matthiasas Versluisas (192,08 tšk.).

„Tai buvo svajonės išsipildymas, ypač po tiek daug darbo kartu. Buvo nuostabu taip pasirodyti Kauno arenoje. Tai man reiškia viską. Labai malonu, kad tą padarėme tokią svarbią dieną Lietuvai”, – džiaugėsi A. Reed.

Praėjusiais metais Europos čempionate A. Reed ir S. Ambrulevičius užėmė ketvirtąją vietą.

S. Ambrulevičius pasidžiaugė, kad bronzos medalius pavyko iškovoti svarbią Lietuvai dienai – Sausio 13-ąją.

„Žinojome, kad Lietuvai tai yra svarbi diena. Žmonės tuomet kovojo už Lietuvos laisvę, o mes dabar kovojame už Lietuvą dailiajame čiuožime“, – šypsojosi S. Ambrulevičius.

Anksčiau per visą istoriją Lietuvai du bronzos medalius iškovojo Margarita Drobiazko ir Povilas Vanagas – 2000 ir 2006 m.

Tekstas: sportas24.lt
Nuotraukos: LČF

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Dėl svajonių koją paaukojęs R. Micevičius Lietuvą garsina snieglenčių sporte

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį