Dalintis „Indrė Stonkuvienė: viską lemia nuoširdumas“

Indrė Stonkuvienė: viską lemia nuoširdumas

Indrė Stonkuvienė – TV laidų vedėja, iniciatyvos „Moterų pasaulyje“ įkūrėja. Žinoma ir daug gerbėjų turinti moteris yra „Sporland“ kampanijos „Nugalėtojų pasirinkimas.Išbandyk!“  „Helly Hansen“ prekės ženklo ambasadorė.

Už žinomo humoristo ir aktoriaus Manto Stonkaus ištekėjusi moteris papasakojo apie savo populiarumo paslaptį, ryšį su sportu ir Mantui išrenkamą aprangą.

Ar visada svajojote būti žinoma ir populiaria moterimi?

Mano svajonė buvo susirasti veiklą, kuri leistų keltis į darbą su džiaugsmu. Aš pati susikūriau tokią aplinką, kurioje esu, bet mano tikslas tikrai nebuvo tapti žinomai ar viešai. O tai, ką aš darau, yra neatsiejama nuo žmonių bei žiūrovų. Taigi, mano svajonė buvo tiesiog dirbti mėgstamą darbą ir kurti įdomius projektus.

Ar draugaujate su sportu?

Man aktyvus gyvenimo būdas jau yra kaip sportas. Aktyviam sportui, į kurį įeina kėlimasis kiekvieną dieną 6 valandą ryto ir maisto susidėjimas į dėžutę, aš neturiu laiko. Visą tai aš kompensuoju judėjimu, aktyvia veikla. Turiu du geriausius treniruoklius pasaulyje – du vaikus, kurie neleidžia man būti vienoje vietoje. Su jais reikia daug judėti, šokti, žaisti. Turbūt kiekvienas sportą gali atrasti pagal save. Visgi, neįtikėtina, bet aš turiu sporto klubo abonementą. Jau netgi buvau jame apsilankiusi ir net trenerį turiu (juokiasi).

Kokios jums yra tobulos atostogos?

Manau, kad atostogos yra tai, kas nebūna kiekvieną dieną. Man tobulos atostogos yra su mano šeimos nariais, kai nereikia nieko dėliotis pagal planus, skubėti, bendrauti su daug žmonių. Esu už ramesnes atostogas. Žinoma, reikia saulės ir vandens – baseino arba jūros. Kaip ir kiekviena diena nėra monotoniška, taip ir atostogos kiekvieną kartą gali skirtis, daug kas priklauso ir nuo šalies.

Ar turite mėgstamiausią metų laiką?

Su branda pradėjau džiaugtis kiekviena metų akimirka. Visi metų laikai turi ir pliusų, ir minusų. Žinoma, kad minusus įžvelgti visada lengviau, bet aš stengiuosi matyti tik pliusus. Reikia mėgautis įvairiais laikais, nes viskas praeina.

Kaip išsirenkate tinkamus drabužius? Ar vyrą kankinate parduotuvėse?

Kadangi turėjau stiliaus asistentų įmonę, tai galiu įsivaizduoti, kas tinka kokiam žmogui. Dėl to ir Mantui labai pasisekė. Pastaruoju metu dėl laiko stokos mažiau jį apiperku, bet neseniai grįžau iš Didžiosios Britanijos, kur turėjau renginį, tai žinau, kas jam tinka ir patinka bei galiu išrinkti drabužius nuotoliniu būdu. Mano atveju, tai aš mėgstu keisti aprangas, spalvas. Vieno konkretaus mėgstamo stiliaus aš neturiu.

Indrė su vyru Mantu

Kas leidžia jums išlikti žinomai bei mylimai asmenybei?

Manau, kad daug ką lemia mano nuoširdumas. Iš moterų susilaukiu labai daug laiškų su gražiais atsiliepimais. Aš dalinuosi savo patirtimi, savo istorijomis, todėl tas nuoširdumas ir atvirumas pritraukia žmonių pasitikėjimą. Tas yra svarbiausia – kad žmonės, mane pamatę, norėtų apkabinti, o ne kažkur pasiųsti. Mano tikslas nėra būti viešai, bet mano bendravimas ir mano būdas traukia žmones, jie nori būti kartu su manimi, klausytis manęs.

Ačiū už pokalbį.

Tekstas: Dominyko Genevičiaus
Nuotraukos: Sportland

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Dainius Zubrus: „Man visada reikia naujų iššūkių“

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį