Dalintis „Indrė Stonkuvienė: „Kuo daugiau darai, tuo daugiau spėji““

Indrė Stonkuvienė: „Kuo daugiau darai, tuo daugiau spėji“

„Sportland“ ambasadorė Indrė Stonkuvienė turi ypač daug veiklos: yra televizijos žaidimo vedėja, internetinės televizijos laidų kūrėja, asmeninio tinklaraščio autorė, taip pat žmona ir penkerių Cecilijos bei dvejų Pranciškaus mama. Veikli moteris žino receptą, kaip visur suspėti.

„Jau esu ne kartą esu įsitkinusi – kuo daugiau darai, tuo daugiau spėji. Esu išsigryninusi, ką noriu veikti, todėl šiuo metu galiu sau leisti prabangą dirbti tik su tais projektais, kurie man iš tiesų patinka“, – tikino I.Stonkuvienė.

Aktorė yra ir „Sportland“ stiliaus ambasadorė.

„Man patinka dėvėti laisvalaikio stiliaus drabužius. Ypač smagu šiuos drabužius derinti su kuo nors labai nesuderinamo, pavyzdžiui, klasikinės aprangos elementais. Smagu, kad būtent toks stilius ateina į madą ir gatvėse jau nebestebina sportbačius ir, tarkim, delninukę dėvinti mergina“, – pateikė pavyzdį moteris.

Paklausta, koks mėgstamiausias šio laikotarpio derinys, Indrė prisipažino, kad tokio neturi – tiesiog kiekvieną rytą ji įjungia savo kūrybiškumą ir kažką sugalvoja:

„Anksčiau apie rytdienos derinį mąstydavau iš vakaro, bet pastebėjau, kad oras, dienos veiklos, galų gale nuotaika vis tiek jį pakoreguodavo. Dabar tik rytais duodu laisvę savo fantazijai.“

Šio laikotarpio Indrės favoritas – „Nike“ juodi zomšos bateliai, su kuriais ji nuėjo ne vieną kilometrą Niujorko gatvėmis: „Kaip tikra moteris įsimečiau ir daugiau batų, dėl visa pikta, tačiau jų neprireikė. Derinau „Nike“ ir prie suknelės, ir mini rankinė tiko į komplektąׅ. Beje, Niujorke įsigijau dar vieną laimikį – nesusilaikiau ir nusipirkau prabangią „Valentino“ rankinę, tačiau dar nebuvau ja pasipuošusi. Taupausi ypatingai progai.“

Apie Niujorką Indrė užsiminė neatsitiktinai. Pernai rugsėjį kartu su vyru Mantu Stonkumi, jo kolega Mantu Katleriu ir šio mergina savaitę svečiavosi šiame mieste. Apie Niujorką I.Stonkuvienė seniai svajojo. Iš dalies dėl to, kad čia filmuotas jos mėgstamas kultinis serialas „Seksas ir miestas“.

„Labai daug keliavome, žinoma, ėjome ir šio serialo takais ir tai buvo nuostabu! Vis dėlto Niujorkas paliko kitokį įspūdį, nei tikėjausi. Šiek tiek vargino dideli srautai skubančių, mano akiai, ne ypač laimingų žmonių, daug triukšmo ir purvo. Tačiau galbūt todėl ir yra geriausia prieš kelionę nieko nesitikėti, o tiesiog plėsti savo požiūrį, akiratį, nepasiduoti išankstinei nuomonei“, – patirtimi dalijosi aktorė.

Grįžusi iš Niujorko Indrė socialiniame tinkle pasidalijo viešu įrašu apie tai, kaip pasiilgo Lietuvos, o labiausiai – savo vaikų.

„Taip, tai tiesa. Ypač pasiilgau sekmadienių! Nors tądien anksti ryte mes filmuojame „Teleloto“, tačiau iškart po to skubu pas savo šeimą. Štai, pavyzdžiui, neseniai sekmadienį leidome taip: valgėm cepelinus, žiūrėjom „Šreką“ ir tiesiog žaidėm su vaikais“, – pasakojo Indrė.

Nors I.Stonkuvienė bandė sportuoti, šis užsiėmimas moteriai ne prie širdies. Tačiau priaugti kilogramų jai neleidžia ypač aktyvūs jos vaikai. „Na, žinot, su vaikučiais nepasėdėsi. Ir šiaip dažnai renkamės aktyvų laisvalaikį: pasivaikščiojimus gamtoje, važiuojam pas senelius, kur leidžiam laiką lauke, sezono metu mėgstam paminti dviračius, o tamsiais žiemos vakarais tiesiog pasileidžiam muziką, garsiai dainuojam, šokam ir taip sportuojam. Man tai yra geriausiai praleistas laikas!“ – neslėpė moteris.

Tekstas: Karina Sėrikova
Nuotraukos: iš asmeninio herojės archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Susiję straipsniai

Ryžiai ir glitimas

Pastaraisiais metais vis dažniau išgirstame apie celiakiją – autoimuninę virškinamojo trakto ligą, dėl kurios organizmas netoleruoja tam tikrų grūduose esančių…

Sekantis straipsnis:

Europos futbolo grandų ateitis

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį