Dalintis „I. Kavaliauskaitė: „Yra vienas dalykas, kurio niekada nespėju – tai švaistyti laiko““

I. Kavaliauskaitė: „Yra vienas dalykas, kurio niekada nespėju – tai švaistyti laiko“

30-metė TV laidų ir renginių vedėja bei dviejų vaikų – Barboros ir Aleksandro – mama Indrė Kavaliauskaitė tikina, kad visas jos laisvas laikas yra kruopščiai suplanuotas. Prekės ženklo „8848 Altitude“ ambasadorė priduria, kad kartais net laiko sau nelieka, bet tai yra apgalvotas jos pasirinkimas.

Kiek netikėtas pirmasis klausimas – jei ne renginių ir televizijos laidų vedėja, tai kas?

Tuomet, manau, dirbčiau už kadro – filmavimai ir jų organizavimas man patinka ne ką mažiau, nei buvimas eteryje. Šios duonos jau esu ragavusi – 3 metus organizavau bušido turnyrų tiesiogines transliacijas į 27 pasaulio šalis. Tuo pat metu vedžiau renginius ir laidas. Tapus „Mamyčių klubo“ vedėja, tapau ir bušido turnyrų laidos prodiusere. Tad darbas už kadro man nėra svetimas.

Įtemptas darbų grafikas, nauji projektai televizijoje ir socialinėje erdvėje, rūpinimasis vaikais, namais ir t.t. atima daugybę Jūsų laiko. Ar spėjate pabūti su savimi? Ką tomis akimirkomis renkatės veikti? 

Viskas priklauso nuo mokėjimo atsakingai elgtis su savo laiku. Jei nedirbu, visada būnu namuose su šeima. Visas mano laisvas laikas kruopščiai suplanuotas, o tai padeda nepamesti savęs ir neišsibarstyti ten, kur nereikia. Neturiu daug laiko, kurį galėčiau skirti vien sau, bet tai mano pasirinkimas. Tiesa pasakius, likus viena, net nelabai ir žinau, ką veikti. Jau esu kartą sakiusi, bet pasikartosiu: yra vienas dalykas, kurio niekada nespėju – tai švaistyti laiko.

O kokios Jūsų mėgstamiausios veiklos su vaikais?

Jei galime eiti į lauką – vadinasi, rinksimės lauką. Eiti, bandyti, ištirti, paragauti. Esu kantri mama ir mano vaikai jau kartoja kaip mantrą, kai aš pradedu: „vaikai būna arba švarūs“ , o jie pritaria: „arba laimingi“. Mes ohoho kiek pastangų įdedame į savo laimę. Kai kurios laimės pastangos taip niekada ir neatsiplauna (juokiasi). Manau, su vaikais reikia keliauti kuo daugiau, nesvarbu, ar po kiemą, Lietuvą, ar pasaulį, svarbu – kartu ir svarbu – pasiruošus tiesiog gerti patirtį. Žinau, kad jie daug ko neprisimins, bet tikiuosi, kad užaugs norintys kuo daugiau pažinti.

Teko skaityti, kad sportas Jums nėra svetimas: ilgai lankėte pramoginius šokius, net esate tapusi Lietuvos čempione, o patyrusi rimtą traumą, ėmėte dalyvauti ralio žiedinėse varžybose. Kokiu sportu užsiimate šiuo metu?

Šiuo metu mano sportas – tas, kuriuo spėju užsiimti su vaikais. Gal ir skamba ir juokingai, bet galima padaryti begales teisingų pratimų, tiesiog šokant su vaikais.

Visada puikiai atrodote. Kaip išsirenkate tinkamus drabužius? 

Rengiuosi pagal nuotaiką ir labai mėgstu spalvas.

Ar esate komforto vergė? Atskleiskite 5 dalykus, darančius Jūsų gyvenimą patogesnį. Kodėl?

Nesu, nors, prisipažinsiu, komfortą mėgstu. Man svarbu vakare užmigti švarioje lovoje ir visada nubusti šviežia galva. O prie viso kito galiu prisitaikyti. Kiti dalykai būtų:

  1. Kelionės – man patinka net ir paprastas žinojimas, kad ne už kalnų laukia dar viena kelionė. Tada net ir dirbu su didesniu užsidegimu;
  2. Maistas internetu. Beveik nebesilankau maisto parduotuvėse, nes maistą užsisakau internetu. Turbūt tai daugiausiai laisvo laiko padovanojantis patogumas;
  3. Neturėti ofiso. Tuomet, kai nereikia filmuotis ar dirbti renginiuose, visus „popierizmus“ susitvarkau namuose arba dirbu pamėgtose senamiesčio kavinukėse. Man tai teikia tikrą malonumą.
  4. Nuostata, kad nėra blogo oro – yra tik bloga apranga. Kokia netektis būtų ko nors nepatirti vien dėl to, kad per šaltai apsirengei.
  5. Įrašiau paskutinius, bet jie svarbiausi. Po visų kelionių, darbų, renginių ar pramogų, neįsivaizduočiau geresnės vietos būti nei namai.

Tekstas: Karina Sėrikova
Nuotraukos: iš asmeninio I. Kavaliauskaitės albumo, Sportland

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Susiję straipsniai

Ryžiai ir glitimas

Pastaraisiais metais vis dažniau išgirstame apie celiakiją – autoimuninę virškinamojo trakto ligą, dėl kurios organizmas netoleruoja tam tikrų grūduose esančių…

Sekantis straipsnis:

Nenormalūs? Tai komplimentas

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį