Dalintis „I. Kavaliauskaitė-Morkūnienė: kuo daugiau spalvų padovanojame gyvenimui, tuo jis gražesnis“

I. Kavaliauskaitė-Morkūnienė: kuo daugiau spalvų padovanojame gyvenimui, tuo jis gražesnis

Sportland rudeninės kampanijos ALTITUDE 8848 ambasadorė Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė – žinoma televizijos laidų ir renginių vedėja. Ji nėra abejinga sportui bei lietuviškam orui, o aktyviai gyvendama visus norus paverčia realybe.

I. Kavaliauskaitė-Morkūnienė ne kartą vedė sporto renginius ar ceremonijas, taip pat padeda Lietuvos bušido federacijai organizuojant aukšto lygio turnyrus.

„Nuo vaikystės šokau pramoginius šokius, tad sportas ir sporto disciplina man visada buvo artima. Tad ir dabar tai, kad reikia sportuoti, man primena pats kūnas. Mankštintis man yra smagu“, – pasakojo J. Kavaliauskaitė-Morkūnienė.

Kartu su verslininku ir renginių organizatoriumi Jogaila Morkūnu šeimą sukūrusi Indrė niekada nepergyvena dėl prastų orų Lietuvoje ir ragina mėgautis gyvenimu savo šalyje.

„Aš labai džiaugiuosi, kad gyvenu Lietuvoje ir galiu džiaugtis visais metų laikais. Mėgstu juos visus. Nuoširdžiai mėgaujuosi tiek rudeniu, tiek vasara, net kai ji mūsų nelepina. Nėra nei blogo sezono, nei prasto oro. Gali būti tik netinkama apranga“, – teigė ji.

Nemažai pasaulio apkeliavusi televizijos laidų vedėja prisipažino, kad ji su šeima mėgsta aktyvias atostogas ir stengiasi pamatyti bei pažinti kuo daugiau įdomių vietų ir kultūrų.

„Mūsų atostogoms geriausias apibūdinimas – greitos. Vienos kelionės metu mes aplankome labai daug. Nebijome nei atstumų, nei nuovargio. O jei pasitaiko pasyvus poilsis prie jūros, tai jis trunka vos porą dienų“, – atskleidė Indrė.

Televizijos laidų vedėjai nuolat tenka būti pasipuošusiai ir atrodyti elegantiškai. Tai nėra didelė problema I. Kavaliauskaitei-Morkūnienei, nes ji myli visas spalvas ir stengiasi neapsiriboti konkrečiu stiliumi.

„Kuo daugiau spalvų yra mūsų gyvenime ir kuo daugiau spalvų mes padovanojame gyvenimui, tuo tas gyvenimas gražesnis. Visomis prasmėmis. Tad mūsų šeimoje mes mylime visas spalvas“, – atskleidė pašnekovė.

Komunikabili I. Kavaliauskaitė-Morkūnaitė neturi konkrečios įžymybės, kurią svajotų pamatyti gyvai. Pasak jos, pasaulis yra mažas ir atviras, todėl visi norai yra įgyvendinami.

„Yra teorija, kad visus pasaulio žmones pažįstame per šešis žmones. Mano patirtis sako, kad tai visiška tiesa. Bus sunku sugalvoti įžymiausią žmogų, su kuriuo norėčiau papietauti. Dažniausiai, jeigu noriu, randu būdų imti ir suorganizuoti tokius pietus“, – pabrėžė I. Kavaliauskaitė-Morkūnienė.

Tekstas – Dominyko Genevičiaus
Nuotraukos – Sportland

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Susiję straipsniai

Ryžiai ir glitimas

Pastaraisiais metais vis dažniau išgirstame apie celiakiją – autoimuninę virškinamojo trakto ligą, dėl kurios organizmas netoleruoja tam tikrų grūduose esančių…

Sekantis straipsnis:

IDĖJA PASKUTINIAM RUDENS SAVAITGALIUI – APŽIŪRĖTI MIŠKĄ TAMSOJ

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį