Dalintis „Atlikėja Iglė: žmonės pamėgo mano dainas ir tai man suteikia sparnus“

Atlikėja Iglė: žmonės pamėgo mano dainas ir tai man suteikia sparnus

Projekto „X Faktorius“ nugalėtoja Iglė sparčiai kopia karjeros laiptais. Nors jai dar tik 18 metų, ji jau gali būti laikoma viena populiariausių šalies atlikėjų, o jos vaizdo klipus peržiūri milijonai žmonių. Iglė mums papasakojo apie savo svajonių koncertus, atostogas, mėgstamiausią aprangą ir negyvenamą salą.

Ar tikėjaisi, kad pirmieji tavo vaizdo klipai surinks milijonines peržiūras? Koks jausmas?

Tikrai nesitikėjau. Pamenu, kažkas per pirmo klipo „Leisk bandyt“ filmavimą pusiau juokais sakė: pamatysi bus milijonas peržiūrų. Tada maniau, kad tai būtų kosmosas ir atrodė sunkiai pasiekiama. O dabar daina jau turi daugiau nei septynis milijonus peržiūrų. Bet ne skaičius svarbiausia – žmonės pamėgo mano dainas ir tai suteikia man sparnus.

Ar yra svajonių vieta, kurioje norėtum koncertuoti?

Lietuvoje visų dainininkų svajonių vieta viena – Kauno „Žalgirio“ arena, solinis koncertas. Tikiu, kad kada nors tai įvyks.

Vasara – festivalių metas. Ar jau teko koncertuoti po atviru dangumi? Kokie skirtumai tarp salės ir lauko?

Mano koncertinė patirtis nėra didelė. Kiek teko patirti, esminio skirtumo tarp vidaus ir lauko nematau. Gal tik lauke visada prisideda šioks toks nerimas dėl oro. Man dar neteko dainuoti per lietų ar audrą, bet kolegos dainininkai, kurie turi daug patirties, yra pripasakoję visokių šiurpių istorijų apie krentančias scenos konstrukcijas, nuplėštus tentus ir muzikantus, kurie nerealiu greičiu per lietų pakuojasi instrumentus ir dingsta nuo scenos. To tikrai patirti nenorėčiau.

Iglės svajonių atostogos…

Visada  grįžčiau į Barseloną. Čia man patinka viskas – oras, žmonės, maistas, pramogos. Kai svajoju apie atostogas, visuomet įsivaizduoju  save gulinčią paplūdimyje ir žiūrinčią į žydrą jūrą. Turbūt kažkoks prigimtinis tinginys manyje kuria tokias svajones, nes realybėje mano atostogos pilnos keliavimo, judesio, miestų ir žmonių pažinimo.

Ar mėgsti sportą? Galbūt teko kažką lankyti vaikystėje?

Lankiau lengvąją atletiką ir plaukimą, tačiau vienu gyvenimo periodu staiga pasukau į menus: piešimą ir muziką. Nuo tada sportas mano gyvenime tik mėgėjiškas – tam, kad geriau jausčiausi kasdien ir būtų lengviau pakelti koncertinius krūvius.

Į ką kreipi dėmesį rinkdamasi aprangą?

Juoda yra mano drabužių spalva, tačiau atidarius spintą, galima rasti visko. Pavyzdžiui – raudoną suknelę. Stengiuosi kreipti dėmesį į drabužio kokybę ir aišku, norėčiau rinktis tik itin kokybiškus drabužius, tačiau tuo pačiu noriu turėti didžiulę spintą, kurioje būtų visko pilna. Sunkiai save įsivaizduoju su keliais džinsais ir marškinėliais. O kai noriu turėti visko daug, reikia labai laviruoti tarp kokybės, kainos ir pagundos vietoj vieno turėti du. Todėl mano spintoje galima rasti visko: nuo labai garsių iki visai paprastų prekės ženklų.

Iglė renkasi „Adidas“, nes…

Patogumas ir stilius man yra du patys svarbiausi dalykai, o “Adidas” siūlo šiuos du viename.

Su kokia muzikos garsenybe norėtum papietauti?

Lady Gaga! Ji mano ir muzikos, ir stiliaus ikona. Būtų fantastika su ja susipažinti ir pakalbėti prie pietų stalo.

Mėgstamiausias patiekalas?

Tikra itališka pica. Niekada nebūna per daug.

Jei galėtum pasiimti tris daiktus į negyvenamą salą, kas tai būtų?

Daiktai nėra labai svarbu, svarbiau – žmonės. Gal galiu du daiktus keisti į savo geriausią draugę ir vaikiną? O likęs vienas daiktas galėtų būti „Adidas“ sportbačiai. Negyvenamoje saloje norisi turėti patogią ir patvarią avalynę (juokiasi).

Ačiū už pokalbį.

Tekstas: Dominyko Genevičiaus
Nuotraukos: Sportland

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Susiję straipsniai

Ryžiai ir glitimas

Pastaraisiais metais vis dažniau išgirstame apie celiakiją – autoimuninę virškinamojo trakto ligą, dėl kurios organizmas netoleruoja tam tikrų grūduose esančių…

Sekantis straipsnis:

Galingas užnugaris

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį