Dalintis „Aktorius M. Stonkus: sportas užima didelę dalį mano gyvenime“

Aktorius M. Stonkus: sportas užima didelę dalį mano gyvenime

Mantas Stonkus – mylimiausias 2018 metų Lietuvos aktorius. Jį nuolat galima sutikti Kauno „Žalgirio“ klubo rungtynėse Eurolygoje, bet jis pats prisipažįsta, kad sportą mėgsta ne tik kaip sirgalius. M. Stonkus yra „Sportland“ kampanijos „Nugalėtojų pasirinkimas. Išbandyk!“ „Helly Hansen“ prekės ženklo ambasadorius.

Apie ryšį su sportu, jausmą tapus mylimiausiu šalies aktoriumi ir savo laisvalaikį M. Stonkus papasakojo šiame interviu.

Ką jums reiškia sportas?

Sportas užima labai didelę dalį mano gyvenime. Pats mėgstu sportuoti, lankau sporto salę. Taip pat pamėgau vandenlentes, todėl nemažai laiko praleidau ant vandens tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Jau kelis mėnesius sportuoju boksą. Apskritai sportas visiems žmonėms yra reikalingas dalykas. Ne tik dėl sveikatos, bet ir dėl režimo, dėl ritmo. Tuomet ir valgyti norisi sveikiau, ir rengtis gražiai. Kūnas dailėja. Sporte matau vien pliusus.

Pastebėjome, kad esate didelis krepšinio sirgalius. Nesate abejingas antrajai Lietuvos religijai?

Esu didelis Kauno „Žalgirio“ gerbėjas. Mėgstu krepšinį, mėgstu NBA. Domiuosi naujienomis, skaitau spaudą kiekvieną dieną.

Kokį sportininką norėtumėte pakalbinti?

Norėčiau pakalbinti Šarūną Jasikevičių. Tai būtų iššūkis kiekvienam vedėjui ar kalbintojui, bet jis tikrai turėtų ką papasakoti. Man užteko vien knygą apie jį paskaityti, kur labai daug kas parašyta, bet visada įdomu jo istoriją išgirsti gyvai. Taip pat būtų įdomu pakalbinti Rūtą Meilutytę, kuri yra mūsų valstybės pasididžiavimas ir sunkaus darbo pavyzdys.

Kaip leidžiate savo laisvalaikį? Kokius dar turite pomėgius?

Žaidžiu sportinius žaidimus. Dažniausiai žaidžiu NBA. Taip pat tenka žaisti su vaikais. Stengiuosi su jais laiką leisti aktyviai, todėl laisvalaikis dažniausiai būna skirtas šeimai ir vaikams.

Esate išrinktas mylimiausiu Lietuvos aktoriumi. Ką jums reiškia šis pripažinimas?

Tai yra labai didelis pripažinimas, nes mylimiausią aktorių rinko ne kažkokios komisijos, o žiūrovai. Būtent žiūrovų palaikymas yra svarbiausias bet kuriam atlikėjui ar aktoriui. O kai visas tas palaikymas matomas pilnose arba beveik pilnose salėse, kuriose mes pasirodome, tai yra didelis įvertinimas. Tai įkvepia toliau dirbti, stengtis ir nenuvilti savo žiūrovų.

Artėja žiema. Ar laukiate šio metų laiko?

Žiema man yra darbymetis. Žmonės rečiau būna lauke, nes dabar dažnai žiemą Lietuvoje orai nelepina. Pažiūrėsime, kaip bus šiais metais. Bet man daugiausiai laiko tenka praleisti užkulisiuose, grimo kambariuose arba televizijos studijose. Todėl žiema man yra darbo metas.

Kaip išsirenkate aprangą? Ar daug dėmesio skiriate stiliui?

Tiek drabužiai, tiek mada man labai patinka, ja domiuosi. Mėgstu pasiskaitinėti, pasižiūrinėti įvairius „blog’us“, pasidomėti populiariais prekės ženklais. Nesu tas žmogus, kuris aklai seka tendencijas, bet stengiuosi kaskart susikurti savo savitą stilių.

Pabaigai rimtas klausimas. Kada atsikelsite ir išleisite vaikus į mokyklą nepajudindamas žmonos?

Kai vaikams sukaks 18 metų, tada taip pavyks (juokiasi).

Ačiū už pokalbį.

Tekstas: Dominyko Genevičiaus
Nuotraukos: Sportland

Komentarai

  1. Ledine

    Niekam jis neidomus,nebent jam paciam

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Ėjikė Živilė Vaiciukevičiūtė: gyvenime yra viskas įmanoma

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį