Dalintis „Vaidas Žlabys laimėjo Europos bekelės bėgimo taurės etapo varžybas Lenkijoje“

Vaidas Žlabys laimėjo Europos bekelės bėgimo taurės etapo varžybas Lenkijoje

Savaitgalį Lenkijos Pieniny nacionaliniame parke vykusiose PIENINY ultra trail bekelės ir kalnų bėgimo varžybose dalyvavo net 62 bėgikai iš Lietuvos.

Dalyviai galėjo pasirinkti distancijas nuo 10 iki 96 km. Taip pat vyko „Vertical race”, kurio metu dalyviai turėjo įveikti vertikalaus kilometro suaukštėjimą į kalną, bei vaikų bekelės varžybėlės. Renginyje iš viso dalyvavo daugiau nei 3500 dalyvių. Pieniny ultra trail yra vienos iš Europos bekelės bėgimo taurės etapo varžybų.

Pieniny ultra trail 65 km. distanciją su 3.2 km. vertikalaus suaukštėjimo laimėjo gerai žinomas Lietuvos bekelės bėgikas Vaidas Žlabys, kuris distanciją įveikė per 6 val. ir 7 minutes. Po varžybų Vaidas džiaugėsi, kad nors ir paskutiniuose kilometruose, bet visgi pavyko išplėšti pergalę prieš lenkų sportininką Patryk Klag.

Vaidas Žlabys. Karolinos Krawczyk nuotr.

„Varžybos buvo nepaprastai įdomios ir tik pasirinkta strategija ir ilgametė bekelės bėgimo patirtis padėjo laimėti prieš tikrai stiprų varžovą. O labiausiai džiaugiuosi, kad net beveik su puse šimto Wild Souls trail bėgimo klubo bendruomenės narių susirinkome būtenet čia! Smagu kad Lietuviams vis labiau patinka leisti laiką gamtoje ir auga žmonių susidomėjimas bekelės bėgimu!” – sakė V. Žlabys.

Kitos Lietuvių užimtos aukštos vietos:

2 vieta amžiaus grupėje (44 km.) Algimantas Zaremba (65m.)

2 vieta amžiaus grupėje (96 km.) Ramūnas Grumblinas

2 vieta amžiaus grupėje (34 km.) Marius Dijokas

Pieniny ultra trail 33 km. distancijoje taip pat vyko Lenkijos nacionalinės rinktinės atranka į Europos bekelės čempionatą, kuris šiemet gegužės 31 dieną vyks Annecy, Prancūzijoje. Šiose varžybose skirtingose distancijose dalyvavo jau mūsų šalyje atrinkti nacionalinės rinktinės atstovai, kurie po daugiau nei mėnesio atstovaus Lietuvą Europos bekelės bėgimo čempionate: Raimonda Vaičaitytė, Raymond Vorobjov, Monika Naskauskė, Darius Bajarūnas, Valdas Rubel ir Vaidas Žlabys.

Tekstas: sportas.info

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

5 jogos pozos žarnyno sveikatai palaikyti

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį