Dalintis „„Sportland“ darbuotoja ruošiasi išbandyti save gelbėtojos amplua“

„Sportland“ darbuotoja ruošiasi išbandyti save gelbėtojos amplua

Aktyvus, įvairių sportinių veiklų subtilybes išmanantis darbuotojas – tikras įmonės „Sportland“ lobis. Gal todėl pardavėja-konsultantė Džestina Beliavskytė yra Klaipėdos „Akropolio“ „Sportland“ pasididžiavimas. 21-erių klaipėdietė yra išbandžius įvairiausias sporto šakas, o šios vasaros merginos iššūkis – padirbėti gelbėtoja.

Įvairiomis sporto rūšimis besidominti Dž. Beliavskytė 6 metus aktyviai žaidė lauko tenisą, vėliau pasuko į moterų futbolą, o šiuo metu klaipėdietė labiausiai susidomėjusi MTB dviračių sportu – kalnų dviračiu mergina važinėja jau penketą metų.

 

 

 

„Pamenu, tėvai atkalbinėjo nuo brangaus pirkinio, kadangi dviratis kainavo apie tūkstantį eurų. Tačiau taip pat nusipirkau spidometrą ir įsitikinom, kad per 2-3 mėn. suvažinėjau apie 1 tūkst. km. Iki šiol važinėju intensyviai – kasdien stengiuosi nuvažiuoti bent po 10 km“, – pasakojo „Sportland“ pardavėja.

Su dviračiu pašnekovė mėgsta važiuoti prie jūros: į Palangą, važinėti Smiltynėje, Juodkrantėje, Nidoje, keliauti į Priekulę. Šią vasarą Džestina taip pat planuoja leisti aktyviai – stengsis kuo daugiau laiko praleisti gamtoje.

„Esu gamtos išvykų mėgėja, tad šią vasarą planuoju būti nemažai gamtoje ir išbandyti dar nebandytų sporto šakų ir pailsėti prieš naujus mokslo metus“, – prisipažino mergina, Socialinių mokslų kolegijoje studijuojanti kūrybos ir pramogų industrijas.

Taip pat Dž. Beliavskytė mėgsta žaisti krepšinį, o vasarą – ir tinklinį, su buvusiomis komandos narėmis kartas nuo karto pažaidžia futbolą. Na o mėgstamiausia merginos sporto šaka yra išlikęs lauko tenisas. Nenuostabu, kad daug aktyvių hobių turinti „Sportland“ darbuotoja kartais sulaukia tėvų priekaištų, kad praktiškai nebūna namuose.

„Esu visada veiksme – be sporto negalėčiau nė dienos, todėl labai dažnas tėvų priekaištas būna, kad visiškai nenusėdžiu vietoje“, – juokėsi Džestina.

Šią vasarą klaipėdietė namuose praleis dar mažiau laiko, mat Dž. Beliavskytė nutarė savo jėgas išbandyti, dirbdama paplūdimio gelbėtoja.

„Tai bus naujas etapas, apie kurį seniai svajojau. Dėl naujo darbo labai nesijaudinu, nes žinau, kad yra kolegų, kurie visada atlėks pagelbėti, o ir pati jaučiuosi pasiruošusi šiam darbui“, – teigė mergina.

Na o rudenį Džestinos laukia studijos. Nors ji dar nežino, kokią profesiją rinksis ateityje, pašnekovė tikisi rasti darbo vietą, kurioje jausis gerai ir darbas nebus monotoniškas bei niūrus – taip, kaip ir pridera aktyviam žmogui.

Tekstas: Karina Sėrikova
Nuotraukos: iš Dž. Beliavskytės asmeninio albumo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Golfo pradžiamokslis: ko reikia norint pradėti žaisti golfą?

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį