Dalintis „Pasaulio plaukimo taurėje Toronte – dar vienas auksinis Rūtos Meilutytės finišas“

Lietuvos plaukikai baigė pasirodymą antrajame pasaulio taurės etape Toronte (Kanada).

Į trečios varžybų dienos finalus užtikrintai pateko Rūta Meilutytė (50 m krūtine), Andrius Šidlauskas (200 m krūtine) ir Danas Rapšys (200 m laisvuoju stiliumi).

Rūta Meilutytė pratęsė pergalių seriją Toronte. Moterų 50 m plaukimo krūtine finale 25-erių lietuvė pranoko visas varžoves ir finišavo pirmoji.

Distanciją kaunietė įveikė per 28,96 sek. ir aplenkė amerikietę Lilly King (29,20 sek.). Trečią vietą užėmė Izraelio atstovė Anastasia Gorbenko (30.25).

Rūta Meilutytė. LPF nuotr.

Andrius Šidlauskas vyrų 200 m plaukimo krūtine finale užėmė penktą vietą.

25-erių panevėžietis distancijos metu laikėsi arti lyderių trejeto, o finišavo penktas (2 min. 6,36 sek.). Atrankos varžybose lietuvis buvo 0,20 sek. greitesnis.

Nugalėtoju tapo amerikietis Nic Fink (2 min. 3,78 sek.), aplenkęs olandą Caspar Corbeau (2 min. 4,17 sek.) ir Brazilijos sportininką Caio Pumputį (2 min. 4,27 sek.).

Danas Rapšys pasirodymą Toronte užbaigė iškovodamas ketvirtą vietą vyrų 200 m plaukimo laisvuoju stiliumi finale.

Identišką laiką (1:42.46) kaip ir lietuvis parodė Pietų Afrikos Respublikos plaukikas Matthew Sates. Abu sportininkus iki bronzos skyrė vos 0,01 sek.

Visas tris prizines vietas pelnė amerikiečiai. Trečias finišavo Kieran Smith (1 min. 42,45 sek.), antras buvo Trenton Julian (1 min. 42,35 sek.), o 0,03 sek. persvara nugalėjo Brooks Curry (1 min. 42,32 sek.).

Pasibaigus pasaulio taurės etapui Toronte Rūta Meilutytė moterų reitinge užima penktą vietą. Jos sąskaitoje – 101.8 taško. Pirmoje vietoje kol kas yra amerikietė Beata Nelson (115.6 tšk.).

Vyrų įskaitoje pirmauja Dylan Carter (114.5 tšk.) iš Trinidado ir Tobago. Danas Rapšys rikiuojasi devintas (85.7 tšk.), o Andrius Šidlauskas užima 17-ą vietą (56.3 tšk.).

Priminsime, kad penktadienį D. Rapšys iškovojo bronzą vyrų 400 m plaukimo l. stiliumi rungtyje, o šeštadienį auksą moterų 100 m plaukimo krūtine rungtyje pelnė R. Meilutytė.

Šio sezono pasaulio taurės nugalėtojai paaiškės jau šį savaitgalį Indianapolyje (JAV). Trečiasis ir paskutinis varžybų etapas bus surengtas lapkričio 3-5 dienomis.

Tekstas: Ltuswimming.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Čempionų lygoje debiutavusi A. Šponė: „Įdomiausia, per kiek laiko išmoksiu čekų kalbą“