Dalintis „Nuo šalčio saugančios dovanos mažiesiems žiemos gerbėjams“

Nuo šalčio saugančios dovanos mažiesiems žiemos gerbėjams

Visi puikiai žino, kad svarbiausi kriterijai, renkantis žiemos aprangą vaikams, yra šiluma ir patogumas. Todėl jei norite, kad jūsų atžalos lauke šaltuoju metų laiku galėtų praleisti daugiau laiko, o jų mamos – dažniau atsipalaiduoti, rinkitės kokybiškas prekes. Mūsų stilistų paruošti rinkiniai puikiai tiks kaip kalėdinės dovanos.

Mažajam superherojui

Rinkinį pradeda ypač šilta ir funkcionali „Helly Hansen“ striukė. Ji pasižymi visomis geriausiomis žieminės striukės savybėmis: yra neperšlampama, neperpučiama, pralaidi orui, tačiau nuo šalčio apsaugančios Primaloft® medžiagos, turi minkštą, sandarią apykaklę ir žandukų apsaugą, daug šviesą atspindinčių detalių.

Tos pačios kolekcijos ir charakteristikų kelnės su reguliuojamomis petnešomis, ypač tvirta medžiaga ant kelių, užpakaliuko ir kojų bei papildoma apsauga nuo sniego kelnių apačioje.

Prie šio ansamblio puikiai derės ypač šiltas, maksimalų komfortą suteikiantis poliesterio bliuzonas, pagamintas pagal Polartec® 100 g/ m² technologiją – labai lengvas, minkštas bet tvirtas. Bliuzonas turi patogius rankogalius.

„Helly Hansen“ apatiniai drabužiai – must have prekė, kai kalbame apie vaikus. Jie sudaryti iš dviejų sluoksnių, pavadintų HH LIFA MERINO. Išorinio 100 % merino vilnos ir vidinio Lifa® Flow technologijos sąjunga sukuria šilčiausią šio prekinio ženklo turimą apatinių kombinaciją. Apatiniai greitai išgarina drėgmę.

To paties prekės ženklo kepurė su logotipu – tai šiluma ir grožis viename.

Ansamblį vainikuoja skandinaviško stiliaus žavinga kuprinė „Oslo Backpack“.

Berniukui maištininkui

Šio rinkinio įspūdingiausia prekė – stilinga, madingais ornamentais apipavidalinta „Quiksilver“ striukė. Ši striukė leidžia laisvai judėti, yra neperšlampanti (DryFlight® technology), šilta (WarmFlight® x2 technology), prie striukės galima prisegti kelnes, ties klubais yra sniego apsauga. Turi daug kišenėlių slidinėjimo pasui ir kt. smulkmenoms.

Tos pačios kolekcijos ir charakteristikų kelnės yra patogios, su jomis lengva judėti, taip pat turi ventiliacines angas, skirtas šilumai išgarinti. Be to, kelnes galima pritvirtinti prie striukės.

Kontrastingų spalvų „Quiksilver WarmFlight® poliesterio“ bliuzonas gražiai derės prie komplekto ir puikiai šildys net žvarbiausią dieną.

Dar viena vertinga dovana – „Helly Hansen“ apatiniai drabužiai. Jie sudaryti iš dviejų sluoksnių, pavadintų HH LIFA MERINO. Išorinio 100 % merino vilnos ir vidinio Lifa® Flow technologijos sąjunga sukuria šilčiausią šio prekinio ženklo turimą apatinių kombinaciją. Apatiniai greitai išgarina drėgmę.

Neperšlampamos, labai šiltos WarmFlight®audinio „Quiksilver“ pirštinės pasižymi daug praktiškų detalių: rankogalių bei riešo suveržimą galima pareguliuoti viena ranka, jų nykščiai padengti medžiaga, kuria lengvai nuvalysite prakaitą ar akinius bei yra galimybė pirštines pritvirtinti prie striukės rankovių.

Ansamblį baigia stilinga ir šiltutėlė „Quiksilver“ kepurė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Susiję straipsniai

Naujos striukių tendencijos

Žiema jau ant nosies, todėl žmonės skuba į parduotuves atsinaujinti savo aprangą. Šaltasis metų laikas neatsiejamas nuo šiltų striukių, kurios…

Sekantis straipsnis:

Geriausias Lietuvos laipiotojas K. Baltrūnas: dievinu aukštį ir nuotykius

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį