Dalintis „Naujus mokslo metus pasitik madingas!“

Naujus mokslo metus pasitik madingas!

Naujieji mokslo metai – jau ne už kalnų. Pasitik juos madingas kaip mūsų jaunieji sportininkai ir talentai! Pristatome Lietuvos sporto ir pramogų pasaulio viltis. Pasisemk iš jų įkvėpimo!

Iglė Bernotaitytė – NIKE veidas – daininkė, X faktoriaus laimėtoja. Iglė šiuo metu – vienas žinomiausių veidų Lietuvos muzikos pasaulyje: “Dabar esu nuolat veiksme. Tačiau nieko nėra smagiau, kaip dirbti tai, kas man patinka, ir dar užsidirbti“.

 

Gabija Galvydytė – VANS veidas – lengvaatletė. Dar visai neseniai ji buvo daug žadanti gimnastė, tačiau karjerą tęsia kaip profesionali lengvaatletė. G. Galvydytė tik šiemet pradėjo varžytis bėgime 400 m su barjerais ir  2017 m. lengvosios atletikos čempionate iškovojo šalies čempionės titulą!

 

Vilius Belousovas – VANS veidas – golfo žaidėjas . Vilius yra naujoji Lietuvos golfo viltis, perspektyvus žaidėjas. Šiuo metu vaikinas priklauso Lietuvos jaunimo rinktinei, kuri ruošiasi startuoti pasaulinio masto varžybose.

 

Rapolas Saulius – NIKE veidas – lengvaatletis, bėgimo su barjerais Lietuvos jaunimo čempionas. Netrukus Rapolas pasirodys Universiadoje, kurioje didžiausios viltys yra siejamos su 110 m barjeriniu bėgimu. Vaikinas dirba, studijuoja ir kiekvieną dieną treniruojasi.

 

Ula Aleksandravičiūtė – ADIDAS veidas – ledo ritulio žaidėja. Mažutė, smulkutė, bet labai kovingos dvasios. Ula yra Svaro dukterėčia ir 2016 m. buvo pati jauniausia Vilniaus “Geležinio vilko” komandos narė.

 

Motiejus Morauskas – O’NEILL veidas – Lietuvos Wake čempionas ir snieglenčių PRO grupės čempionas. Vasaromis Motiejus mėgaujasi ir treniruojasi su jėgos aitvarais.

 

Modesta Morauskaitė – NIKE veidas – lengvaatletė. Pagrindinė merginos aistra yra bėgimas – 200 ir 400 m. 2011 m. ji iškovojo aukso medalį Europos olimpinio festivalio 400 metrų bėgimo rungtyje. Artimiausi planai – olimpiada. Modesta, kaip ir brolis (Motiejus Morauskas), yra vandens sporto entuziastė – dalyvauja visose Wake ir kaitų varžybose.

 

Karolis Janulionis – Quiksilver veidas – buriuotojas, nauja buriavimo viltis Lietuvoje. Jaunuolis aktyviai keliauja po pasaulį, jau dalyvavo daugybėje pasaulinių regatų. Karolis taip pat prieš porą metų profesionaliai slidinėjo.

Ieškok geriausių pasaulio prekinių ženklų kuprinių, aprangos ir avalynės Sportland parduotuvėse!

Komentarai

  1. Matas

    grazios nuotraukos

  2. Alfredas

    Labai grazu.

  3. Tauras Vitkus

    Ngl ula yra zrj hot

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Modestas Bacys: Ultra Xtrasa bėgimas - patiems ištvermingiausiems

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį