Dalintis „M. Valčiukaitė: Graikijoje kiekvieną savaitę girdėjau kalbant apie „Žalgirį““

M. Valčiukaitė: Graikijoje kiekvieną savaitę girdėjau kalbant apie „Žalgirį“

Tituluota Lietuvos irkluotoja Milda Valčiukaitė – „Sportland“ kampanijos „Nugalėtojų pasirinkimas. Išbandyk!“ veidas. „O’Neill“ prekės ženklo ambasadorė pasidalino savo mintimis apie įvaizdį, ritualus mėgstamiausius patiekalus ir geriausias savo draugo – taip pat „Sportland“ kampanijos veido – Sauliaus Ritter geriausias savybes.

Ar daug dėmesio skiriate įvaizdžiui? Į ką kreipiate dėmesį drabužių parduotuvėse?

Kasdien man svarbiausia, kad apranga būtų patogi ir funkcionali, o jeigu reikia – ir pakankamai šilta. Daugiau dėmesio galiu skirti laisvalaikio aprangai. Pastaruoju metu vienas pagrindinių dalykų, į kuriuos kreipiu dėmesį matuodamasi viršutinius rūbus, yra tai, ar tilps mano pečiai (juokiasi).

Ar turite ritualų prieš varžybas? Kokie jie?

Negalėčiau pasiruošimo startams metu išskirti kažkokių ritualų. Atsikėlusi stengiuosi pavalgyti įprastus pusryčius ir tiksliai susiplanuoti laiką iki starto. Turiu ir daug metų nesikeičiančią apšilimo sistemą. „Ritualu“ galėčiau pavadinti nebent savo nuolatinį šnekėjimą, kai jaudinuosi.

Ar patekus į irklavimo elitą, užsieniečiai klausinėja apie Lietuvą? Kokia tau yra Lietuva?

Šiais laikais paprasčiau yra pasiieškoti informacijos internete negu klausti. Tačiau teko sulaukti klausimų, kur yra Lietuva,  kokia yra šalies ekonomika ir konkrečių klausimų apie irklavimo sąlygas. Šiemet stovyklaudama Graikijoje kiekvieną savaitę girdėjau vietinius kalbant apie „Žalgirį“.

Lietuva yra mano gimtinė ir viskas tuo pasakyta. Žinoma, pakeliavusi susižaviu ir kitų šalių kultūra bei žmonių mentalitetu, bet namo sugrįžti man visada gera.

Artėja žiema. Ar lauki šio metų laiko? Ar labiau patinka šiluma?

Mėgstu žiemišką žiemą, pabodo tos pliurzės! Žiemą negalime irkluoti ir tai vienintelis dalykas, kodėl jos nelaukiu. Sporto salės sezonas ‒ ne man.

Ar mėgstate gaminti? Koks mėgstamiausias patiekalas?

Mėgstu gaminti, kai turiu energijos ir ūpo. Dažniausiai gaminame dviese su Sauliumi ‒ taip smagiau ir nereikia ilgai kankinti gurgiančių pilvų. Paskutinius metus negaliu niekaip atsispirti picai „Diavolo“. Aš dar neišaugau iš picų valgymo amžiaus (juokiasi).

Ar įmanoma suderinti mokslus ir didįjį sportą?

Žinoma, jeigu turi pakankamai valios, moki planuoti laiką ir turi galimybes fiziškai suspėti būti keliose vietose. Tai suderinti man itin sunkiai sekasi pavasario semestro metu, nes didžiąją jo dalį praleidžiu irkluodama šiltuose kraštuose.

Saulius Ritter taip pat yra „Sportland“ veidas. Kaip jį apibūdintum?

Kaip apie sportininką, galėčiau išskirti dvi savybes, kurios, mano nuomone, žavi visus. Saulius visada sugeba atlikti treniruotę visu 100 proc., nepaisydamas savo emocinės ir fizinės būklės. Ryte jis kasdien ateina tokia pačia veido išraiška ir emocija ‒ niekas net nesupranta, kad jis naktį beveik nemiegojo, vakare karščiavo ar jį slegia problemos. Mes kartais juokiamės, kad Sauliaus veidas prieš startą ir po jo išlieka nepasikeitęs. Kitas itin svarbus aspektas dirbant komandoje ‒ po nesėkmingų treniruočių ar startų Saulius nekaltina kitų, o visada analizuoja, ką jis padarė ne taip ir ką rytoj galėtų padaryti geriau.

Tekstas: Dominyko Genevičiaus
Nuotraukos: Sportland

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Helly Hansen ypatingoji kolekcija „Beloved“ jau „Sportlande“

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį