Dalintis „„JUMP ON!“ iššūkį priėmę lietuviai demonstravo kvapą gniaužiančius šuolius (video)“

„JUMP ON!“ iššūkį priėmę lietuviai demonstravo kvapą gniaužiančius šuolius (video)

Praūžė pirmoji didžiausio Lietuvoje nuotolio sporto festivalio „JUMP ON!“ savaitė. Jos metu dešimtys žmonių socialiniuose tinkluose demonstravo kaip išradingai atlieka Airinės Palšytės ir Manto Stonkaus šuolio į aukštį iššūkį.

Trys savaitės čempionai laimėjo galimybę apsipirkti „Sportland Lietuva“ parduotuvėse už 400, 250 ir 100 eurų, o visi kiti kviečiami dalyvauti antrajame „JUMP ON!“ iššūkyje, kurį šią savaitę meta Dalia Belickaitė ir Kostas Skrabulis.

Rugsėjo 4 d. šuolio į aukštį iššūkį priėmęs Mantas Stonkus, sutinka su teiginiu, kad lengvoji atletika, nors ir reikalauja rimto fizinio pasiruošimo, yra smagi sporto šaka.

„Atėjus į stadioną Airinė iškart liepė daryti apšilimą, kam aš tikrai nebuvau nusiteikęs, bet čia aišku yra būtinybė jei nori viską atlikti saugiai. Man po daugybės bandymų pavyko peršokti tik per 130 cm, tai, kad ir kaip to norėjau, Arinės rekordo tikrai nepavyko pagerinti“, – sako Mantas Stonkus.

Pirmojo „JUMP ON!“ išbandymo dalyviai pademonstravo, kad Lietuvoje netrūksta ir lengvosios atletikos profesionalų, kurie nepatingėjo atsiųsti video iš savo treniruočių ir pademonstravo puikius rezultatus.

Prie Airinės Palšytės ir Manto Stonkaus mesto iššūkio prisijungė tiek profesionalūs atletai praktikuojantys šuolį į aukštį, tiek aktyvaus laisvalaikio mėgėjai. Šuoliai buvo atliekami net ežere.

„JUMP ON!“ pirmosios savaitės dalyviai ir čempionai

Iššūkio dalyviai demonstravo savo išradingumą šuolius į aukštį atlikdami pačiais netikėčiausiais būdais. Jiems nereikėjo nei sporto aikštelės, nei profesionalios įrangos. Šuolius dalyviai atliko parkūro stiliumi, skriedami ant vandenlentės per ežerą, darydami salto ar važiuodami motociklu.

Tradiciškai šokdami į aukštį sportininkai turi peršokti kartį ir nusileisti specialioje minkštoje zonoje. Suprantama, kad tokia įranga yra pasiekiama tikrai ne visiems, tad iššūkio dalyviams teko pasitelkti savo kūrybiškumą ir kliūtis sukurti patiems. Vieni kliūtis susidėjo iš dėžių, kiti pasistatė kliūčių ruožą iš mokyklos sporto salėje rasto inventoriaus, o kiti šoko tiesiog per savo draugą.

Mantas Stonkus džiaugiasi, kad sudalyvauti šuolio į aukštį iššūkyje nepabijojo sudalyvauti ir tie, kuriems sportas ir lengvoji atletika nėra taip gerai pažįstamos sritys.

„Kai kurie žmonės labiau koncentravosi į aukštį, o ne į profesionalų rungties atlikimą. Šiuo aspektu turbūt niekas neaplenkė dalyvio, kuris nušoko su virve nuo 32 m aukščio tilto“, –  džiaugiasi „JUMP ON!“ ambasadorius Mantas Stonkus.

Pasak jo, šios savaitės čempionus išrinkti buvo labai sunku, nes visi žmonių parodyti šuoliai buvo išties įspūdingi. Visgi, taisyklės yra taisyklės ir šios savaitės „JUMP ON!“ čempionais tapo:

III vieta – Mantas Juknelis, duete su vėju atlikęs įspūdingą beveik dešimties metrų šuolį! Mantui atitenka galimybė apsipirkti „Sportland Lietuva“ parduotuvėse už 100 EUR.


II vieta – Ieva Zarankaitė
, įrodžiusi, kad šuolis gali būti komandinis sportas. Ievai atitenka A. Palšytės ir M. Stonlaus aplodismentai bei galimybė apsipirkti „Sportland Lietuva“ parduotuvėse už 250 EUR.


I vieta ir savaitės čempiono titulas atitenka Gintautui Vaičiukynui, atlikusiam įspūdingų šuolių serijąį. Čempionui atitenka galimybė apsipirkti „Sportland Lietuva“ parduotuvėse už 400 EUR.


Na o specialiuoju „Sportland Lietuva“ prizu už kūrybiškumą ir techniką apdovanojamas Vadim Vasiljev, kuriam atitenka galimybė išsirinkti bet kurią kedų porą „Sportland Lietuva“ parduotuvėse.


Kitas iššūkis – sprintas

Antrąjį „JUMP ON!“ iššūkį pristato bėgikas Kostas Skrabulis ir buvusi profesionali krepšininkė Dalia Belickaitė. Jie rugsėjo 18 dieną išrinks tris įdomiausias sprinto versijas ir jų autorius apdovanos puikias „Sportland Lietuva“ įsteigtais prizais.

Kostas ir Dalia savo greitį bėgant sprintą demonstravo krepšinio aikštelėje, tad iš dalyvių taip pat tikisi neeilinių, linksmų pasirodymų. Jų mestą iššūkį jau galite pamatyti čia:

Akimirkos iš fotosesijos

Tekstas ir nuotraukos: Sportland

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Po saviizoliacijos Lietuvos rekordą pasiekęs Simas Bertašius: „Prie starto linijos visi esame lygūs“

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį