Dalintis „Gražiausio pavasarinio bėgimo Vilniuje startas pirmą sykį bus duotas vakare“

Gražiausio pavasarinio bėgimo Vilniuje startas pirmą sykį bus duotas vakare

Šį šeštadienį, gegužės 27 dieną, Lietuvos sostinėje vyks tradicinis „Vilnius 700 pusmaratonio“ bėgimas. Didžiausia šių metų naujovė – pasikeitęs dienos laikas. Jeigu anksčiau visi startai būdavo duodami ryte arba vidurdienyje, tai šįkart renginys prasidės vakare.

Tiek bėgikai, tiek žiūrovai galės grožėtis rožiniu dangumi, aukso spalva nudažytomis senamiesčio gatvėmis ir mėgautis gaiviu bėgimu.

10 val. ryto Katedros aikštėje prasidės numerių atsiėmimas ir naujų dalyvių registracija. Pirmas bėgimo startas – 15.40 val. Į bėgimo trasą išbėgs vaikai – „Little Goose vaikų bėgimai“ vyks Šventaragio gatvės dalyje nuo Pilies gatvės iki Gedimino prospekto.

Nuo 17 val. prasidės pusmaratonio ir 10 km distancijų startai. 20 val. bėgti pradės „Nike Youth 5K Run“ distancijos bėgikai.

Jurgos Urbonaitės nuotr.

Renginio metu bėgimo miestelyje Katedros aikštėje ne tik dalyvių, bet ir sirgalių bei svečių laukia renginio rėmėjų pramogos.

Šis Vilniaus pusmaratonis bus kupinas ir daugiau naujovių. Kiekviename bėgime bus po du „RE.FORMATAS“ trenerius, kurie bėgs tam tikru tempu. Treneriai bėgs pagal skirtingus pajėgumus (pradedantiesiems ir pažengusiems) ir visus norinčius kvies judėti kartu.

Kita naujiena – 5 km distancija šiemet tapo „Nike Youth 5k Run“ rungtimi. „Vilniaus 700 pusmaratonio“ 5 km distancijoje kviečiami dalyvauti bėgikai iki 29 metų imtinai. Taip siekiama dar labiau sudominti bėgimu jaunus žmones. Visi „Nike Youth 5 Run“ bėgimo dalyviai gaus nemokamus marškinėlius savo pasiekimams atminti.

Pusmaratonio pavadinimas taip pat išduoda, kad šių metų renginys bus dar smagesnis ir šventiškesnis, nes jis tapo jauno Vilniaus 700-ojo gimtadienio šventės dalimi. Visos bėgimo trasos ves per gražiausius miesto kampelius ir privers įsimylėti Vilnių iš naujo.

Jurgos Urbonaitės nuotr.

Tradiciškai dėl šio bėgimo sostinės centre bus eismo ribojimų. Kadangi renginys vyks vakare, tai miesto centre judėjimas keisis gegužės 27 dieną, nuo 15 iki 21 val., o Šventaragio gatvėje ties Katedros aikšte – nuo 3 iki 23 val. Transporto priemonių eismas visoje trasoje bus stabdomas renginio metu, t.y. gegužės 27 d. nuo 15 val. iki 21 val.:

Nugalėtojų ir prizininkų lauks taurės bei rėmėjų dovanos. Visi dalyviai bus apdovanoti atminimo medaliais. Taip pat bus apdovanota daugiausiai žmonių užregistravusi „Gausiausia komanda“.

Visi renginio dalyviai kviečiami nepamiršti ir Ukrainos.

„Labai kviečiame norinčius dalyvius ir renginio svečius, sirgalius pasipuošti Ukrainos atributika – vėliavomis, Ukrainos spalvomis mėlyna ir geltona, o gal net saulėgrąžomis“, – kviečia organizatoriai.

Taigi, jau šį šeštadienį realybe taps įsivaizdavimas, kai pradedame bėgti saulei leidžiantis, kai dangus nusidažo gražiausiomis spalvomis, kai matai patį stebuklingiausią Vilnių su nuostabia architektūra ir istoriniais pastatais, o aplink – daugybė bendraminčių bei džiaugsmo šūkių.

Tekstas: Dominyko Genevičiaus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Sparčiai populiarėjantis kukurūzinis žmones vilioja azartu ir paprastumu

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį