Dalintis „Geriausias Baltijos regbio „Top“ lygos žaidėjas – M. Lianzbergas“

Geriausias Baltijos regbio „Top“ lygos žaidėjas – M. Lianzbergas

Baltijos regbio „Top“ lygoje paaiškėjo praėjusio sezono laureatai. Geriausiu lygos žaidėju išrinktas vicečempiono Šiaulių „Baltrex-Šiaulių“ klubo žaidėjas Martynas Lianzbergas. Jis praėjusiame sezone buvo daugiausiai žeminimų atlikęs regbininkas.

„Nesitikėjau šio įvertinimo, nors ir buvau daugiausiai žeminimų atlikęs žaidėjas. Gerą žaidimą lėmė sunkios treniruotės, geras komandos draugų žaidimas ir didelis rungtynių skaičius. Su „Baltrex-Šiauliais“ „Top“ lygoje be pralaimėjimų baigėme reguliarųjį sezoną, tačiau finale pralaimėjome kelių taškų skirtumu ir likome antri. Nepaisant to, šį sezoną vertinu labai gerai. Jis buvo vienas ilgiausių ir įsimintiniausių“, – kalbėjo M. Lianzbergas.

Regbininkui šie metai tikrai buvo išskirtiniai. Jis padėjo Lietuvos regbio rinktinei pakilti į antrąjį pagal pajėgumą Europos čempionato divizioną „Trophy“, o su Lietuvos regbio-7 rinktine jis pakilo į elitinį Europos pirmenybių divizioną. Su „Baltrex-Šiauliais“ jis nugalėjo Lietuvos regbio-7 čempionate, o Europos Čempionų klubų taurėje Rusijoje pelnė sidabro medalį. M. Lianzbergas prisipažino, kad labiausiai jam įsiminė Čempionų taurės rungtynės su galinga „Samurai Rugby“ ekipa iš Anglijos, kuriai „Baltrex-Šiauliai“ pralaimėjo po atkaklios kovos 5:19.

Šiais metais Lietuvos rinktinėms vėl bus įtempti ir įdomūs. Regbio rinktinė baigsi ciklą „Trophy“ divizione, o regbio-7 nacionalinė komanda vasarą „Grand Prix“ divizione kausis su stipriausiomis Europos rinktinėmis.

„2020 metais tikiuosi tiek su klubu, tiek su R-7 rinktine „Grand Prix“ divizione, tiek su R-15 rinktine pasiekti kuo daugiau pergalių“, – pridūrė M. Lianzbergas.

Tuo tarpu rezultatyviausiu „Top“ lygos žaidėju tapo M. Lianzbergo komandos draugas Armandas Kalinauskas.

Geriausiu Baltijos regbio „Top“ lygos treneriu pripažintas Gediminas Marcišauskas (Šiaulių „Vairas-Kalvis-Jupoja“). Jo auklėtiniai dramatiškoje finalo serijoje 2-1 nugalėjo „Baltrex-Šiaulius“ ir apgynė čempionų titulą.

Geriausiai besiginančiu lygos žaidėju išrinktas Justinas Vasiliauskas („Vairas-Kalvis-Jupoja“), o geriausio jaunojo (iki 21 metų) žaidėjo titulas atiteko Matui Miežiui (Šiaulių „Šiauliai“).

Taip pat buvo paskelbtas ir geriausias Baltijos „Top“ lygos sezono vadybininkas. Juo tapo Tomas Stungys („Vairas-Kalvis-Jupoja“). Korektiškiausia turnyro ekipa pripažinta lietuvio Edmundo Ščavinsko treniruojama „Garkalne-Livonia“ (Latvija) komanda.

Geriausiu lygos teisėju išrinktas lietuvis Vaidotas Girdvainis.

Tekstas: Dominyko Genevičiaus
Nuotraukos: Baltrex-Šiaulių

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

3×3 rinktinės narys: nesame ypatingi, mūsų stiprybė – idealus susižaidimas

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį