Dalintis „Europos čempionei – specialūs startukai“

Europos čempionei – specialūs startukai

Europos čempionė Airinė Palšytė sulaukia pasaulinio milžinų dėmesio – „Nike“ specialiai lietuvei sukūrė startukus.

Europos čempionė Airinė Palšytė išsitraukia specialiai jai pagamintus „Nike“ startukus. Atsisėda ant suolo ir susuka vinukus. O tada Lengvosios atletikos manieže Vilniuje pradeda pirmąją treniruotę po sveikinimų lavinos, kuri ją užgriuvo po Europos uždarųjų patalpų čempionate Belgrade, kur Lietuvos šuolininkė į aukštį iškovojo aukso medalį ir užfiksavo naują Lietuvos rekordą – 201 cm.

„Nike“ startukai – specialiai sukurti lietuvei. „Be abejo, toks dėmesys tikrai labai malonus ir niekada anksčiau nebūčiau pagalvojusi, kad toks didžiulis grandas skirs tiek daug dėmesio man individualiai. Kita vertus, manau, kad „Nike“ yra suinteresuota, kad aš dalyvaučiau varžybose su jų apranga, jų avalyne, nes tai jai didžiulė reklama. Ir, be abejo, ji stengiasi, kad sportininkas su jų apranga pasiektų kuo geresnių rezultatų. Tai jų verslo dalis, o man tai suteikia papildomo individualumo ir galbūt porą centimetrų tame dideliame aukštyje“, – pasakojo naujoji Europos čempionė.

Šie startukai yra tarsi eksperimentiniai, kuriuos A.Palšytė išbandys. Jeigu jai jie netiks, „Nike“ atstovai pažadėjo, kad  skenuos jos pėdas ir kurs visiškai jai personalizuotus startukus.


Kada sportininkas sulaukia tokio išskirtinio dėmesio? „Dažniausiai įtakos turi tarptautiniai medaliai, tarptautinis pripažinimas. Jau po Europos čempionato sidabro medalio, kuomet aš jį laimėjau praėjusią vasarą vykusiame Europos čempionate, ėmiau sulaukti daugiau to dėmesio, daugiau šnekų iš „Nike“, kad kurs man aprangą, su kuria būtų geriausia, patogiausia. Tai šiek tiek užtruko, bet tuos eksperimentinius stratukus gavau jau po pusmečio. Jie labai daug svarstė, kaip juos reikėtų patobulinti, kad jie būtų lengvesni, kad man pavyktų kuo aukščiau šokti. Ir kai žiemą peršokau du metrus, prasidėjo kalbos apie visiškai personalizuotą avalynę. Dėmesio atsirado dar daugiau” – apie sportinės virtuvės užkulisius pasakojo A.Palšytė.

Tekstas: Lina Daugėlaitė, sportas.info
Nuotraukos: Alfredo Pliadžio

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Lažybų skandalai futbolo istorijoje

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį