Dalintis „Atlikėja P. Paukštaitytė: „Nekantrauju pradėti naują gyvenimo etapą““

Atlikėja P. Paukštaitytė: „Nekantrauju pradėti naują gyvenimo etapą“

Penktojo muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ dalyvės ir prekės ženklo „Vans“ ambasadorės 18-metės Paulinos Paukštaitytės gyvenime reikšmingos permainos – iš Marijampolės kilusi atlikėja persikėlė gyventi į Vilnių, mat įstojo į marketingo ir reklamos kūrimo specialybę Socialinių mokslų kolegijoje. Paulina tikina ne tik nebijanti permainų, tačiau jau nekantraujanti pradėti naują savo gyvenimo etapą.

Ši vasara – paskutinioji prieš studijas SMK.  Kaip ją leidi?

Šią vasarą leidžiu, ieškodama savęs, savo tikrųjų spalvų, keliaudama, kurdama, koncertuodama ir visą savo laisvą laiką atiduodu muzikai. Liepą man atiteko garbė dalyvauti tarptautiniame menų festivalyje „Slavianskij Bazar“, kur pelniau Vladimiro Muliavino vardo premiją už geriausiai išpildytą nacionalinę temą.

Praėję mokslo metai tau buvo paskutiniai. Kaip prisiminsi savo laiką mokyklos suole?

Taip, tiesa. Lankiau Marijampolės Rygiškių Jono gimnaziją, kurią labai myliu, nes tai – mokykla su garbinga istorija. Savo laiką mokykloje prisiminsiu, kaip nenuobodų, pilną veiksmo ir daug veiklų.

Šiemet įstojai į Socialinių mokslų kolegijos marketingo ir reklamos kūrimo specialybę. Kodėl pasirinkai šias studijas?

Mane ši sritis tikrai domina ir norėčiau save joje išbandyti. Galbūt vieną dieną būsiu rinkodaros specialiste ir kursiu komunikacijos planus pati sau kaip atlikėjai.

Ko iš šių studijų tikiesi?

Tikiuosi pasisemti daug kryptingų žinių, kurios padės man tobulėti kaip specialistei ir asmenybei.

Taip pat rugpjūtį persikėlei gyventi į Vilnių. Kaip jautiesi dėl šio pokyčio? Ką jau spėjai pamatyti? Ką dar planuoji aplankyti sostinėje?

Vilnius jau labai seniai buvo mano svajonių miestas. Prieš 2-ejus metus tvirtai apsisprendžiau, jog noriu studijuoti būtent čia ir kad baigusi mokyklą, persikelsiu gyventi į sostinę. Vilniuje jau esu mačiusi nemažai įdomių vietų, kadangi lankiausi čia apie dvejus metus: tai pas draugus, tai koncertuoti. Tikiu, kad, jei gyvenimas Marijampolėje man netrukdė koncertuoti ir bendradarbiauti su savo komanda, įsikūrusia Vilniuje, dabar turėsime visas galimybes kalnus nuversti! Nekantrauju pradėti šį naują gyvenimo etapą.

Nuotraukos: iš asmeninio albumo, Sportland
Kalbino Karina Sėrikova

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

„Premier“ lyga startuoja – kas nustebins šįkart?

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį