Dalintis „I. Stonkuvienė: „Moterų bendrystė yra stipresnė nei gali atrodyti““

I. Stonkuvienė: „Moterų bendrystė yra stipresnė nei gali atrodyti“

Kad bendrystė yra didelė ir galinga jėga televizijos laidų vedėja  ir „Sportland“ batelių kampanijos „Rask savo superžvaigždę“ NIKE ženklo ambasadorė Indrė Stonkuvienė suprato tada, kai išgyveno sunkų laikotarpį. Kaip tik tuo metu pradėjusi kurti juokingus vaizdo įrašus „Moterų pasaulyje“ ir sulaukusi stipraus palaikymo iš laidos gerbėjų, Indrė nutarė nesustoti ir po 5-erių metų gyvavimo „Moterų pasaulyje“ virto renginiu bei labdaringa iniciatyva, padedanti sunkiai besiverčiančioms šalies moterims judėti pirmyn.

Pasak Indrės, noras padėti, pasidalinti su mažiau turinčiais jai buvo būdingas dar nuo vaikystės. Todėl prieš 5-erius metus pradėjusi kurti vaizdo įrašus „Moterų pasaulyje“ žinojo, kad vieną dieną laida pasitarnaus kaip reikšminga pagalbos priemonė.

I. Stonkuvienės teigimu, iniciatyva ir renginių ciklas #MoterųPasaulyje gimė iš didelio noro akis į akį pažinti laidos gerbėjas ir joms padėkoti už gražius laiškus, palaikymą sunkiu gyvenimo periodu, už tai, kad jos yra variklis, nuolat stumiantis Indrę pirmyn.

„Prieš pat renginį apsilankiau viename onkologiniame skyriuje, kur išpildžiau vėžiu sergančios mergaitės svajonę. Išsikalbėjom su jos mama ir paaiškėjo, kad ji ligoninėje praleidžia ne ką mažiau laiko, nei dukra, tad ji ne tik negali dirbti, bet yra visiškai pamiršusi savo poreikius, asmeninį ir profesinį tobulėjimą. Taip galutinai apsisprendžiau, kad renginio #MoterųPasaulyje dalyvės galėtų ištiesti pagalbos ranką ligoniukus slaugančioms mamoms“, – tikino pašnekovė.

Kiekvienas Indrės organizuojamas renginys turi heroję – mamą, kuri didžiąją savo laiko dalį skiria sergančio vaiko slaugymui arba tiesiog moterį, išgyvenančią sunkų gyvenimo periodą. Kaskart #MoterųPasaulyje komanda išsiaiškina, kaip galėtų padėti šiai moteriai geriau jaustis, kažko pramokti, o kartais – tiesiog pasilepinti.

„Mūsų sveikatos sistema ir asmeninės iniciatyvos nemažai dėmesio skiria sergančių vaikų sveikatai, tačiau viena iš jos sudedamųjų yra gera tėvų savijauta. Tad mūsų tikslas – padaryti, kad vaikus slaugančios mamos būtų laimingesnės, energingesnės, pakelti jų ūpą, pasitikėjimą savimi ir savivertę. Gera nuotaika spinduliuojančios mamos gali padėti savo vaikams sveikti“, – sakė moteris.

Šiuo metu yra įvykę 15 #MoterųPasaulyje renginių, vadinasi – toks pat skaičius moterų gavo paramą ir įgyvendino savo svajones.

„Mane džiugina tai, kad šios moterys yra labai stiprios ir griauna visuomenės sukurtus stereotipus, kad jų reikia gailėti. Atvirkščiai – iš šių moterų reikėtų pasimokyti mažiau skųstis, vertinti savo gyvenimą ir džiaugtis tuo, ką jau turime. Tai puiki proga permąstyti savo gyvenimą ir vertybes“, – teigė I. Stonkuvienė.

Indrė planuoja ir toliau rengti susitikimus su moterimis Lietuvoje ir už jos ribų, kurių metu dalyvės ne tik smagiai leidžia laiką, tačiau džiaugiasi bendryste bei primena viena kitai, kad yra stiprios ir galingos.

Tekstas: Karina Sėrikova
Nuotraukos: iš asmeninio archyvo; Sportland

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Lietuvos breiko olimpinė kelionė prasidės Klaipėdoje

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį