Dalintis „Vlogerio L. Čestovo ribos: savo kanaluose nesikeiks ir nesirodys nuogas“

Vlogerio L. Čestovo ribos: savo kanaluose nesikeiks ir nesirodys nuogas

Kaunietis Lukas Čestovas savo pirmąjį videoįrašą į „Youtube“ platformą patalpino būdamas 11-os ir, kaip pats teigė, nuo tada „užsikabino“. Šiuo metu 21-erių „Sportland“ „Startas į ateitį“ kampanijos VANS prekės ženklo ambasadorius iš videoįrašų kūrimo uždirba duoną ir yra vienas populiariausių jaunųjų vlogerių Lietuvoje. Kalbėjome su Luku apie jo vaikystę ir klausinėjome dalykų, kurių apie jį tikrai nežinojote.

Lukai, kokia buvo tavo pirmoji mėgstamiausia kedų pora? 

Nepamenu. Nesu tas žmogus, kuris labai tai sureikšmintų, saugotų kedus. Bet va dabar atėjau su „Easy“ kedais ir jie šiuo metu yra mano mėgstamiausi. Tikiuosi juos ilgai nešioti, o vėliau nebent keisti modelį ar spalvą, nes jie nuo pat pradžių man buvo labai patogūs.

Koks buvo tavo pirmasis videoįrašas?

Su telefonu nufilmavau, kaip su kaimyne žaidžiame „Playstation“ žaidimą „Little bit planet“. Filmavau su „Nokia 5230“. Įkėliau įrašą į „Youtube“ platformą ir kažkaip „užsikabinau“.

Adomo Kačerausko nuotrauka

O koks buvo tavo pirmasis darbas?

Tai buvo įvairūs ūkiniai darbai, pavyzdžiui, nupjauti žolę.

Pirmasis tavo sportas?

Bandau prisiminti, ar tai buvo krepšinis, ar baseinas. Manau, panašiu metu lankiau abejų sporto šakų treniruotes. Bet krepšinį lankiau 4 m., o baseiną – tik metus.

Kuo norėjai tapti, būdamas vaiku?

Atsimenu, pačioje pradžioje norėjau būti taksistas, nes galvojau, kad jie labai gerai uždirba. Vėliau norėjau būti statybininkas, nes irgi galvojau, kad „kietas“ darbas ir, kad jie daug uždirba. Policininku niekad nenorėjau būti, influenser‘iu irgi niekada nesvajojau būti. Bet youtuber‘iu svajojau būti.

„Tik Tok“ platformoje turi virš 133 tūkst. sekėjų, „Instagram“ – virš 60 tūkst., „Youtube“ – virš 53 tūkst. sekėjų. Kokį sekėjų skaičių svajoji matyti šiose visose kanaluose sudėjus?

Man gražiausias atrodo milijonas – visur po milijoną.

Ar esi sirgęs, o gal tebesergi „žvaigždžių liga“?

Jei „žvaigždžių liga“ yra kažkas panašaus, kai gauni dėmesio ir atsiriboji nuo draugų, tai tikrai ne. Kol kas, manau, viskas tikrai gerai.

Ar visus videoįrašus darai pats, ar turi komandą?

Oi, ne – viską darau pats. Jei šauna idėja, ją padarau. Kartais padarau kažką pagal madą, tačiau dažniausiai viskas ateina savaime.

Ar tau jau pavyksta užsidirbti?

„Tik Tok“ paltformoje pavyksta.

Kokie tavo trys patarimai, kaip išpopuliarėti „Tik Tok“ socialiniame tinkle?

Jei norite išpopuliarėti Lietuvoje, tai kurkite lietuvišką turinį – su anglišku taip nepasiseks. Taip pat pastebėjau, kad geriausiai pasiteisina video, kuriuose yra komiškų elementų, dialogų. Su šokiais, jei nesi talentingas šokėjas, sunkiau išpopuliarėti. Taip pat siūlau dažniau komentuoti po populiariais įrašais.

Ar esi savo turiniui nusistatęs kokias nors moralės ribas?

Savo turiny nenaudoju keiksmažodžių, neplanuoju pasirodyti nuogas, bet patinka daryti ekstremalius dalykus, ypač – kai sukyla adrenalinas.

Ką gali palinkėti jaunimui, rudenį grįžtančiam į mokyklas?

Mokykitės. Bet rimtai – mokykitės!

Visas pokalbis su Luku čia:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Simas Bertašius Vilniuje pagerino 63 metus išsilaikiusį Lietuvos rekordą

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį