Dalintis „D. Alejūnas: „Naujame albume – visos per metus patirtos emocijos““

D. Alejūnas: „Naujame albume – visos per metus patirtos emocijos“

Šie metai hiphopo grupei „8 Kambarys“ – ypač darbingi. Neseniai paskelbę apie savo didžiausią koncertą „Žalgirio arenoje“, vaikinai dar kartą visus gerbėjus nustebino, kai pranešė, kad šį mėnesį pasirodys antrasis komandos albumas „Panacėja“. 28-erių grupės „8 Kambarys“ narys ir prekės ženklo „Adidas“ ambasadorius Deividas Alejūnas-Corsalis tikina, kad į naująjį albumą sutilpo visos metų emocijos. O kaip po ilgo kūrybos etapo jaučiasi pats Deividas?

Neseniai duotame interviu teigi, kad praėjusi vasara grupei „8 Kambarys“ buvo viena įspūdingiausių ir darbingiausių per visą muzikinę karjerą. Kaip jautiesi dabar, rudenį, kai su grupe pasiekėte nemažai užsibrėžtų tikslų?

Jaučiuosi puikiai. Turėjom labai daug koncertų, bet tuo pačiu sugebėjome išlaikyti kūrybinį balansą. Iki šiol tai yra geriausia mūsų vasara, bet ties tuo tikrai nesustosim.

Esi užsiminęs, kad dauguma grupės kūrinių gimsta žiemą, nes tuo metu nėra daug pašalinių užsiėmimų ir blaškymosi. Galbūt gerbėjai jau gali tikėtis kažko naujo?

Tiesą pasakius, jau turim paruošę naują albumą. Kaip ir minėjau, ruduo ir žiema yra kūrybai tinkamiausias metas, bet šįkart visos idėjos gimė vasarą. Jos virto į demonstracines versijas, kurias per du mėnesius pavertėm kūriniais. Tad į šį albumą „susidės“ visi šie metai.

Su Karoliu susipažinai 2013 m. Jau tada abu kūrėte muziką, tiesa, namuose. Papasakok, kaip nutiko, kad pasirinkai eiti muzikiniu keliu?

Muzika, ar apskritai kūryba, yra puiki saviraiškos forma. Niekada nebuvau iš drąsiųjų: retai kada pavykdavo atvirauti, iki šiol man baisu, kai reikia žiūrint į akis, sakyti, ką manai, o muzika man leido mintis dėstyti laisvai. Tu tiesiog sukuri muziką ir duodi žmonėms ją teisti. Dažniausiai blogos reakcijos taip ir lieka komentaruose, o geri žodžiai lydi po kiekvieno koncerto. Kūryba yra puikus būdas, norint išmokti reikšti savo mintis bei susidraugauti su savimi. Ji mano pasaulį apvertė aukštyn kojom.

 

 

Jei ne muzikantas, tai kas?

Hmm… Klausimas ne iš lengvųjų. Vis tik mintyse piešiu tik vieną kelią ir tikslą bei manau, kad tai yra teisingiausias būdas norint tapti profesionalu. Teko dirbti įvairius darbus: statybininko, vairuotojo, barmeno. Manau, jei viskas netyčia sugriūtų, kurį laiką pasidarbuočiau barmenu, kol užsidirbčiau pinigų toliau eiti savo svajonės link.

Ar sportuoji? Jei taip, koks sportas tau labiausiai patinka?

Sportas mane lydi visą gyvenimą. Paauglysteje lankiau karate ir breiko užsiėmimus. Vėliau sekė street workout ir crossfit treniruotės. Dabar, dėl nepastovaus darbo grafiko, tiesiog lankau sporto klubą. Per televizorių labiau nei krepšinį mėgstu stebėti UFC (Ultimate Fighting Championship – red. p.) – kaista kraujas, bežiūrint kovas. Jau sau pažadėjau, kad kai išleisim albumą, pradėsiu lankyti MMA (Mixed Martial Arts – red. p.).

 

 

Taip pat mėgsti žvejybą – pakankamai ramų, net meditatyvų poilsio būdą. Kaip paaiškintum, kodėl toks laisvalaikis tave traukia?

Žvejyba mane traukia, kaip atsipalaidavimo būdas. Jos metu esi gamtoje, tyloje, išjungi smegenis –  man to retkarčiais reikia, mat, kai kasdien groja tos pačios natos, smegenims norisi bent šiek tiek ramybės. Mes taip pat dalyvaujame, sprendžiant grupės rinkodarinius klausimus ir turim tikrai nemažai kitokios protinės veiklos.

Ar esi komforto vergas? Atskleisk 5 dalykus, darančius Tavo gyvenimą patogesniu.

Turiu pripažinti, esu visiškas komforto vergas. O dalykai būtų šie:

1. Automobilis – be jo jaučiuosi kaip be rankų. Aišku, vairavimas – irgi darbas, bet asmeniniam vairuotojui dar neuždirbu (juokiasi).
2. Telefonas – esu visiškas jo vergas. Jis atima labai daug mano laiko, bet kartu jo ir sutaupo.
3. Tai ne dalykas, bet negaliu nepaminėti – mano mergina. Kai turi šalia žmogų, kuris laiko visus frontus, gyventi tampa žymiai paprasčiau. Aš labai išsiblaškęs, neapdairus, todėl be jos, tikriausiai, net mamą su gimtadieniu pasveikinti pamirščiau.


4. Maistas į namus. Nors pats mėgstu gaminti, bet kartais tam tiesiog nėra laiko. Tik vienas skambutis ir vištienos sparneliai su Buffalo padažu arba kinų maistas – po valandos jau pas tave! Tai yra nuostabu.
5. Garso procesorius „Auto Tune“. Nors savo muzikoje jo naudojame labai mažai, bet rašant tekstus, jį įsijungiu tam, kad rasčiau įdomesnių vokalinių linijų. Jis palengvina kūrybos procesą ir padeda surasti tinkamą „tėkmę“.

Kalbino: Karina Sėrikova
Nuotraukos: iš asmeninio Deivido albumo, Sportland

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Vieno žmogaus milžiniškas impulsas

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį