Vilniaus mokyklų šventė | Sportland Lietuva

sportlandmagazine.com

Vilniaus mokyklų šventė – ne tik sportiškas sekmadienis, bet ir puiki proga „Pamatyti. Išbandyti. Pasirinkti.”

Vilniaus Visuomenės sveikatos biuras drauge su Viešaja įstaiga „Sportas ir poilsis“ (Sportima) ir „Sveikas miestas“ pirmą kartą Vilniuje inicijuoja didžiausią mokyklų šventę ir kviečia Vilniaus miesto ugdymo įstaigas (mokyklas, gimnazijas, progimnazijas) ir jų auklėtinius (moksleivius) sudalyvauti ,,Vilniaus mokyklų šventėje”.

Renginio metu bus pristatomi kovos menai (aikido- aikikai, capoeira, boksas, dziudo, karate, įmtynių sportas, kt.), kulkinis šaudymas, šaudymas iš lanko, beisbolas, diskgolfo pagrindai. Tuo pačiu moksleiviai bus skatinami ugdyti darbo komandoje gebėjimus, sužinoti nuo ko reikia pradėti norint užsiimti norima sporto šaka, kaip saugiai sportuoti.
Moksleiviai galės ir „kitaip“ sudalyvauti aktyvioje užsiėmimų pertraukoje: išbandyti lankininkų kovas (šaudymą su strelėmis), smagiai ir aktyviai pašokinėti ant batutų, ir pripučiamų pramogų.

Renginio metu vyks specialūs seminarai mokiniams apie įvairias sporto šakas, bus ir specialios rungtys (estafetės), kuriose galės savo jėgas išbandyti skirtingų klasių moksleiviai. Taip pat šventės dalyvių laukia įvairūs konkursai bei staigmenos.

Renginio kulminacija – masinė moksleivių mankšta su žinomais šalies diskožokėjais, koncertas ir mokyklų “piknikas”. Organizatoriai gantuoja sveikus užkandžius ir gėrimus.

PROGRAMA:

12.00 – 13.00 MOKYKLŲ ATVYKIMAS / REGISTRACIJA
13.00 – 15.00 PAŽINK SPORTO ŠAKAS (SEMINARAI, SPORTO DIRBTUVĖS)
15.00 – 15.30 AKTYVIOJI PERTRAUKA / PAILSĖK AKTYVIAI:
PRIPUČIAMOS PRAMOGOS, ESTAFETĖS, GAIVIOS VAIŠĖS
15.30 – 16.00 MASINĖ MOKSLEIVIŲ MANKŠTA
16.00 – 17.00 PIKNIKAS / KONCERTAS

Savo muzika įkvėps DJ Mamania (G&G Sindikatas) ir DJ Justinez

Vilniaus mokyklos kviečiamos registruotis

Jau nuo dabar mokyklų atstovai (vadovai, mokytojai) kviečiami registruoti savo ugdymo įstaigos moksleivius (klases) į šventę internetu www.vvsb.lt/kvieciame-i-vilniaus-mokykl u-svente..

Registracija vyksta iki lapkričio 10 d., 15:00 val.

Patarimai ką turėti: laisva sportinė apranga ir avalynė (sportbačiai), užkandžiai, gėrimai (vanduo, sultys), tėvų sutikimus.