Vilniaus mokyklų šventė | Sportland Lietuva

sportlandmagazine.com

Viešoji įstaiga ,,Sportas ir poilsis“ Sportima Arena, Vilniaus miesto savivaldybė ir Sveikas miestas inicijuoja didžiausią mokyklų šventę ir kviečia Vilniaus miesto ugdymo įstaigas (mokyklas, gimnazijas, progimnazijas) ir jų auklėtinius (moksleivius) sudalyvauti ,,Vilniaus mokyklų šventėje 2018”.

Vilniaus mokyklos kviečiamos REGISTRUOTIS: http://bit.ly/2qnyock

Programa ir sporto šakos, fizinio aktyvumo priemonės bus parengtos pagal amžiaus grupes, renginio programa truks dvi dienas.
2018 m. gegužės 4 d. (penktadienį) renginio programa bus organizuojama 1-4 klasių moksleiviams, o gegužės 5 d. (šeštadienį) programa bus orientuota į 5-12 klasių moksleivius.

Renginio metu bus pristatomi: gatvės gimnastika, žolės riedulys, gatvės rankinis, šaudymas iš lanko, beisbolas, futbolas, fechtavimas, diskgolfo pagrindai, tradiciniai ir netradiciniai kovos menai (aikido, capoeira, boksas, dziudo, sambo, imtynių sportas, kt.). Tuo pačiu moksleiviai bus skatinami ugdyti darbo komandoje gebėjimus, sužinoti nuo ko reikia pradėti norint užsiimti norima sporto šaka, kaip saugiai sportuoti.

Moksleiviai galės ir „kitaip“ sudalyvauti aktyvioje užsiėmimų pertraukoje: išbandyti lankininkų kovas (šaudymą su strėlėmis), smagiai ir aktyviai pašokinėti ant batutų, ir pripučiamų pramogų.

Renginio metu vyks specialūs seminarai mokiniams apie įvairias sporto šakas, bus ir specialios rungtys (estafetės), kuriose galės savo jėgas išbandyti skirtingų klasių moksleiviai. Taip pat šventės dalyvių laukia įvairūs konkursai bei staigmenos, masinė moksleivių mankšta su žinomais šalies diskožokėjais ir mokyklų “piknikas”.

Organizatoriai garantuoja sveikus užkandžius ir gėrimus.

GEGUŽĖS 4 DIENOS PROGRA
(1-4 klasių moksleiviams)
9.00 – 9.45 val. – MOKYKLŲ ATVYKIMAS / REGISTRACIJA
9.45 – 10.00 val. – INSTRUKTAŽAS / RENGINIO ATIDARYMAS / ,,IMPULS“ MANKŠTA
10.00 – 12.30 val. – PAŽINK SPORTO ŠAKAS
12.30 – 13.00 val. – AKTYVIOJI PERTRAUKA / PAILSĖK AKTYVIAI / PIKNIKAS
13.00 – 13.45 val. – APDOVANOJIMAI / PRIPUČIAMOS PRAMOGOS
13.45 – 14.00 val. – RENGINIO PABAIGA

GEGUŽĖS 5 DIENOS PROGRAMA
(5-12 klasių moksleiviams)
13.30 – 14.00 val.: MOKYKLŲ ATVYKIMAS / REGISTRACIJA
14.00 – 14.15 val. – INSTRUKTAŽAS /,,IMPULS“ MANKŠTA
14.15 – 16.45 val. – PAŽINK SPORTO ŠAKAS
16.45 – 17.00 val. – AKTYVIOJI PERTRAUKA/ PAILSĖK AKTYVIAI / PIKNIKAS
17.00 -18.00 val. – APDOVANOJIMAI / PRIPUČIAMOS PRAMOGOS
18.00 – 18.15 val. – RENGINIO PABAIGA

Savo muzika įkvėps DJ Mamania (G&G Sindikatas) ir #DJJustinez (Grupė ,,Tavo Tėvas“)

Registracija vyksta iki gegužės 2 d., 15:00 val.

Jau nuo dabar mokyklų atstovai (vadovai, mokytojai) kviečiami registruoti savo ugdymo įstaigos moksleivius (klases) į šventę internetu: http://bit.ly/2qnyock

Patarimai ką turėti: laisva sportinė apranga ir avalynė (sportbačiai), užkandžiai, gėrimai (vanduo, sultys), tėvų sutikimus.

Renginio organizatoriai:
Viešoji įstaiga „Sportas ir poilsis“ (Sportima)
Vilniaus miesto savivaldybė
Viešoji įstaiga „Sveikas miestas“

Partneriai:
SPORTLAND, Impuls sveikatingumo klubai, Jono Girskio stuburo gydymo centras, Vilniaus sporto mokykla „Tauras“, Aikido mokykla Aidas, Project Mayhem (VšĮ ,,Gatvės gimnastikos klubas“), VFA ,,Geležinis vilkas“, Venckaičio imtynių klubas, Vilnius Beisbolo Klubas, Lankinis, CAPOEIRA FICAG LIETUVA, Discgolf.lt, Stalo teniso klubas ,,Mažoji raketė“, Bujinkan Lithuania (Bujinkan Lietuva Dojo), GigantChess.Com, Tapk Čempionu – Mažųjų sportas, Vilniaus fechtavimo klubas, ExtremeDelight.lt.