Trail bėgimas Girių labirintai – Helovinas | Sportland Lietuva

sportlandmagazine.com

Kviečiame į bėgimo šventę Kazlų Rūdoje  TRAIL BĖGIMĄ „GIRIŲ LABIRINTAI HELOVINAS“ !!!

DATA: 2019-11-02

Trail bėgimas „Girių labirintai HELOVINAS“  – skirtas visiems žmonėms. Tai sporto šventė, kurios tikslas suvienyti miestiečius, sporto entuziastus, svečius, bėgikus iš aplinkinių Lietuvos miestų, skatinti socialinį ir fizinį aktyvumą, formuoti sveikos gyvensenos tradicijas Lietuvoje.
Kviečiame dalyvauti visus aktyvius Kazlų Rūdos miesto gyventojus, miesto ir užsienio svečius, siekiančius gyvenimo kokybės per judėjimą ir sveiką gyvenseną.
Atsižvelgdami į savo pasirengimą, galite rinktis šias trasas:
• „Girių labirintai Helovinas“ – 10 km;
• „Pažintinis  siaubo takas“ –  5 km;
• „Šeimos ratas“ –  1 km.
Ateikite ne tik išbandyti savo jėgų, palaikyti bėgančių draugų ir artimųjų, bet ir turiningai bei linksmai praleisti laiką kartu. Čia vyks generalinė mankšta dalyviams, dalyviams zombiams, ir kitokiems Helovyno virusu užsikrėtusiems personažams, renginio metu vaišinsimės koše bei arbata. Esant gausiam dalyvių būriui bus užsakytas  raganų kraujo kubilas Trail bėgime „Girių labirintai Helovinas“ apdovanosime greičiausius kiekvienos trasos bėgikus turinčius daugiausiai gyvybių, ar Helovino virusu užsikrėtusį ir greičiausiai  trasą įveikusį su daugiausiai gyvybių turintį dalyvį ( 10km, 5 km, 1k m Šeimos ratas). Taip pat apdovanosime tris gražiausius   Helovino personažus, ar originaliausiai daugiausiai apsirengusių bėgusį  kolektyvą, klubą, įmonę.

Tikslas:
Renginyje bėgimo  „Trail „Girių labirintai Helovinas“ tikslas yra – bėgikams kuo greičiau  įveikti bauginančias trasas ir pabėgti iš „Girių labirintų“, bei „Pažintinio siaubo tako“ kuriuose jus vysis Helovino virusu užsikrėtę dalyviai, kurie bandys iš jūsų atimti visas gyvybes iki trasos finišo pasiekimo. Abiejose trasose tykos Helovino viruso dvelksmas, adrenalinas, baimės jausmas, kai nežinai ko tikėtis norint išsaugoti gyvybes ir pasiekti finišą. Iš bėgikų gyvybes atiminės ir vysis, tai Helovino virusu užsikrėtę dalyviai.
Gyvybės: Greičiausias virusu užsikrėtęs dalyvis, dalyvė atėmę, ar tiesiog  bėgikas išsaugojęs daugiausiai gyvybių gaus atitinkama nuolaidą startui į sekantį bėgimo etapą trail „Girių labirintai“!!!
STARTAS / FINIŠAS –Kazlų Rūdos parkas.
REGISTRACIJA:  www.trailgiriulabirintai.lt
Renginio programa:(preliminari)
14.00 val. – 15.00 val.  –  Naujų dalyvių registracija, numerių išdavimas;
15.00 val. – Kazlų Rūdos sporto centro direktoriaus sveikinimo žodis;
15.10 val. – 15.30val. Generalinė dalyvių mankšta su Odeta;
15.30 val. – 10km ir 5 km Trail “Girių labirintai-Helovinas” ir “Pažintinis siaubo takas”  startas;
16.45 val. – 1km “Šeimos ratas” startas;
17.10 val. – Apdovanojimai;

PARKINGAS: ( automobilių aikštelė )
WC / TUALETAI

TRASOS:
~10 km
~ 5 km
~ 1 km
DATA.  2019 m. Lapkričio 02d.
VIETA. Kazlų Rūdos parkas.
ORGANIZATORIUS.  Bėgimo „Girių labirintai“ komanda,  “Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacija”.