Red Bull Jump & Freeze Lietuva 2018 | Sportland Lietuva

sportlandmagazine.com

Smagiausia žiemos beprotybė sugrįžta į Lietuvą antram kartui. 2017 m. pradžioje supažindinome jus su „Red Bull Jump & Freeze” – unikaliu reiškiniu, kurį sunku sutalpinti į vieną sakinį, bet mes pabandysime. Tai varžybos, kurių dalyviai leidžiasi nuo kalno savadarbėmis vežėčiomis ir skrieja jomis nuo tramplyno į baseiną. Kaip supratote, pažiūrėti į ką bus. Dalyvauti dėl ko irgi bus – tarp kitų privalumų verta išskirti šlovę, laikus, pripažinimą bei kelionę visai komandai į „Red Bull Soap Box Race“ Italijoje. Tad nesnauskite – dalyvių skaičius ribotas (35), o pernai tilpo toli gražu ne visi norintys. Todėl siūlome sekti šia veiksmų seka:

1. Sulaukti 18 metų arba daugiau.
2. Surasti vieną ar du draugus (jei normalių neturi, gali nuo kalno leistis ir vienas)
3. Sukonstruoti nurautą transporto priemonę, su kuria galėtum nučiuožti nuo kalno ir tramplynu šokti į baseiną stipriau nesusižeidęs.
4. Iki sausio 12 registruotis info@lt.redbull.com, aprašant savo komandą ir būsimas vežėčias.
5. Sausio 12 sužinoti ar patekai tarp 35 išrinktųjų.
5. Vasario 4 dieną užsukti į Liepkalnį susirinkti šlovės, laikų ir galbūt pagrindinio prizo.

Kad renginyje viskas visiems ir visada būtų aišku, pasirūpins „Radistai“. Mamania, gali būti, kad užkurs net ir šokius. Bus dar ir komisija, solidi komisija, kuri vertins šuolius. Bus dar ir daug kito gėrio, paklauskit tų, kas jau dalyvavo.

Daugiau informacijos: http://win.gs/2oMPqlB