Naktinės dviračių varžybos „Naktinė MTB nindzė 2017“ | Sportland Lietuva

sportlandmagazine.com

Rugsėjo 2 dieną „Kalnų dviračių (MTB) sporto federacija“ visus dviračių sporto mėgėjus ir pradedančiuosius kviečia į dar neregėtas – Naktines dviračių varžybas „Naktinė MTB NINDZĖ“, kurių trasa drieksis Vilniaus apylinkėse.

REGISTRACIJA jau prasidėjusi: http://mtbf.lt/renginiai/ naktines-dviraciu-varzybos- naktine-mtb-nindze Išankstinė pigesnė registracija tik iki sekmadienio, rugpjūčio 27 dienos!

⭐ Varžybos išskirtinai vyks tamsiuoju paros metu, trasa bus sužymėta specialiai nakčiai pritaikytu žymėjimu. Tai bus nepakartojamas tamsos ir šviesų renginys, kokio ratuotas Vilnius dar nematė!

👉 Naktinių dviračių varžybų „Naktinė MTB ninzdė“ metu kviesime atkreipti dėmesį į šviesų ir atšvaitų naudojimą tamsiuoju paros metu, dviratininkų matomumą kelyje.

⚡ Trasos ypatumai: vieno rato ilgis – 4,9km. Dalyviams teks įveikti 1-5 ratus, priklausomai nuo pasirinktos grupės ir amžiaus. Vyraus vienvėžiai ir dvivėžiai miško takeliai.

Daugiau informacijos apie renginį ir registracija: http://bit.ly/2uUBunv

⏰ Programa:
19:30 – 21:30 – atvykimas ir registracija
22:00 – varžybų startas
23:20 – lyderių finišas (numatomas laikas)
00:30 – apdovanojimai (numatomas laikas)

🏁 🏆 Dalyvių grupės:
Vaikai: Vaikai, berniukai ir mergaitės iki 14 m amžiaus, 1 ratas;
V-elite: vyrai, 1998 m. ir vyresni, 5 ratai;
M-elite: moterys, 1998 m. ir vyresnės, 4 ratai;
M-18: merginos 1999 m. ir jaunesnės, 3 ratai;
V-18: vaikinai 1999 m. ir jaunesni, 4 ratai;
V-30: vyrai 1987 m. ir vyresni, 5 ratai ;
V-40: vyrai 1977 m. ir vyresni, 4 ratai;
V-50: vyrai 1967 m. ir vyresni, 4 ratai;
Pradedantieji: bet kokio amžiaus vyrai ir moterys, 1 ratas.

Dviračių pasirinkimas yra laisvas. Tačiau, kadangi tai kalnų dviračių varžybos, kuriose vyrauja dvivėžiai ir vienvėžiai miško takeliai, gali pasitaikyti akmenų, šaknų, rekomenduojame dalyvauti su kalnų, cyclocross, FatBike dviračiais. Jeigu tokio neturite, o Jūsų tikslas yra išbandyti dviračių varžybas, tiks BET KOKS dviratis. Trasa yra įveikiama bet kokio stiliaus, senumo, ar komplektacijos, dviračiu.

Reikalavimai dviračiui: tvarkingai veikiantys priekiniai ir galiniai dviračio stabdžiai, priekiniai ir galiniai dviračio žibintai.

Reikalavimai dalyviams: šalmas ir gera nuotaika (privaloma).