LTEAM olimpinis žiemos festivalis 2019 | Sportland Lietuva

sportlandmagazine.com

Žiemos sporto ir pramogų šventė visai šeimai – „LTeam olimpinis žiemos festivalis“ – Druskininkuose vasario 1-3 dienomis!!

Pirmą kartą populiariausias žiemos sporto renginys kurorte siautės net tris dienas! O tai reiškia tris kartus daugiau atrakcijų, pramogų, turnyrų – drauge ir triskart daugiau adrenalino bei malonumo žiemos sporto fanatikams.

Bėk, slysk, čiuožk!!! Išbandyk sniego baidares, kartingus, tinklinį ir dar 30 sporto šakų ar rungčių. Per pertraukas užkąsk Dzūkiško kepsnio ir dūk su Vidu Bareikiu bei grupe Antikvariniai Kašpirovskio dantys!!

Trečius metus iš eilės festivalyje rungsis ir sporto klubų talismanai. Be žiūrovų pamėgtų vietinių žvaigždžių – Žalgirinio, Vilko ir LTeam Ąžuolo –  į Lietuvą planuoja atvykti ir Latvijos, Lenkijos, Estijos atstovai.

Kaip ir kasmet į Druskininkus iš visos Lietuvos sugužės geltonieji mokykliniai autobusiukai, vežantys moksleivius – Lietuvos mokyklų žaidynių finalininkus. Visą savaitgalį žaidynių dalyviai varžysis įvairių sporto šakų finaliniame etape bei turės galimybę pasisvečiuoti LTeam festivalyje, pasiklausyti žvaigždžių koncertų.

Tradiciškai dalyvavimas renginyje su LTeam dalyvio pasu nieko nekainuos. LTeam dalyvio pasas – tai nemokamas bilietas, skirtas išbandyti visas renginio sporto rungtis ir pramogas. Už kiekvieną atliktą užduotį LTeam paso savininkas pelnys taškus, kuriuos susumavus gaus skirtingos vertės prizus.

Registracija LTeam dalyvio pasui gauti: http://www.lteam.lt/renginiai/lteam-iemos-olimpinis-festivalis-2019