Lietuvos plento taurė – Ukmergės etapas | Sportland Lietuva

sportlandmagazine.com

„Lietuvos plento taurė“ – tai didžiausia plento dviračių lenktynių serija Baltijos šalyse. 2018 metų sezone taurę sudaro aštuoni etapai. Renginys skirtas visiems aktyviai leidžiantiems laisvalaikį ir kurie nori savo jėgas išbandyti dviračių sporto trasoje.

Turi dviratį ir šalmą? Kviečiame tave į Lyduokius, Ukmergės rajone, kur liepos 1 d. įvyks ketvirtasis taurės etapas. Tavęs laukia 39,6 km trasa, kuriai įveikti Jums bus skirta 1 val ir 50 min. Lenktynėse galima startuoti plento, MTB ar miesto dviračiu.

Maxi komandų (kurioje daugiau nei 4 nariai) registracija NEMOKAMA!

Visiems dalyviams bus fiksuojamas trasos įveikimo laikas, o dalyvaujantys keliuose etapuose galės rinkti įskaitos taškus ir varžytis su kitais dalyviais. Mesk iššūkį draugui ar kolegai ir praleisk puikią dieną gamtoje!

Po jūsų toje pačioje trasoje lenktyniaus stipriausios Lietuvos komandos ir dviračių sporto mėgėjai, o Jūs galėsite palaikyti savo favoritus. Taip pat starto/finišo miestelyje galėsite išbandyti ir kitas aktyvias pramogas skirtas visai šeimai.

Po finišo kiekvienam dalyviui bus įteiktas atminimo medalis, taip pat kiekvienas galės atsigaivinti Vittel vandeniu.

Pirmi 300 dalyvių užsiregistravusių Ukmergės (Lyduokių) etapą, 39,6 km distancijai, taip pat gaus ir dalyvio krepšelį, kuriame:
– Speciali Lietuvos plento taurės gertuvė
– Ekologiška Auga produkcija
– Greitai paruošiama košė Activus
– Duonos traškučiai Bon Chance
– Švyturio nealkoholinis alus GO (tik suaugusiems dalyviams)

Daugiau informacijos www.plentotaure.lt