Laukinis trail. Vilniaus nakties miškas | Sportland Lietuva

sportlandmagazine.com

„Mums nereikia nušviestų kelių, savo kelią nušviesime patys!“ – tai pirmojo ir šeštojo „Laukinis trail turo 2018“ etapų šūkiai, nes šie etapai yra naktiniai.
Rugpjūčio 18-tos vakarą traukiam galvos žibintus ir lekiam apšviesti naktinių miškų!

Nesi trail bėgikas, jei nebėgai naktį su galvos žibintu! Čia be diskusijų!!!
26km, 14km ir 6km naktinės trail trasos Vilniuje prie Antavilio ežero laukia Tavęs rugpjūčio 18-tos vakarą! Antavilių miškai gražūs ir ten yra šiek tiek kalvų, keli ežerai ir upeliai. Trasos nebus labai sudėtingos, bet kalvelių, šaknuotų siaurų takelių pasitaikys. Naktiniame kelyje šmėstels Antavilio ir Skarbelio ežerų pakrantės. O finišo „tiesioji“ – laipteliai į viršų 😉 Trasos daugiausia greitos, vietomis banguoto reljefo su daug posūkių, tad būkite atidūs trasos žymėjimui.
Ilgosios trasos bėgikų laukia extra atrakcija – nedidelė dalis trasos veda visiškai laukinio sunkiai prieinamo upelio vaga, kuri vietomis akmenuota, vietomis smėlėta. Ši atkarpa neilga – apie 30 metrų, bet ji bus įsimintina. Gilu nebus, daugiausiai iki kelių (jei nesėsit). Juk teko girdėti kaip kalnuose varžybų trasos veda upelių vagomis – ir pas mus taip bus 🙂

Bėgant naktį su galvos žibintu kitaip nei įprasta atrodo kelias, matosi tiek kiek apšviečia galvos žibintas, o visa kita lieka vaizduotei 🙂 Reikia būti atidesniems nei bėgant dieną, bet ir įspūdis stipresnis.
Trasos bus žymėtos šviesą atspindinčia markiruote.
Naktiniam miške bus šviesiau nei mieste!
Visi dalyviai, pasiekę finišą bus apdovanoti medaliais.