Laukinis trail – Dūkštos | Sportland Lietuva

sportlandmagazine.com

Trys piliakalniai, atodangos, laipteliai į viršų ir žemyn, įspūdingos Neries panoramos ir kiti Neries regioninio parko grožiai laukia gruodžio 16-tą dieną. „Laukinis trail – Dūkštos“ – paskutinis ir finalinis „Laukinis trail turo 2017“ etapas. Šio etapo metu išsiaiškinsime ir apdovanosime turo nugalėtojus.
Bėgikų laukia trys ypatingai vaizdingos trasos Neries regioniniame parke (starto – finišo vieta Karmazinų poilsiavietėje, Dūkštose).

Trasų ilgiai 9km, 20 km ir 32 km. Visos trasos po vieną ratą. 9 km trasoje pakilimas apie 300 metrų, 20 km trasoje pakilimas apie 500 metrų, 32 km trasoje pakilimas apie 700 metrų.

Trasos „sukonstruotos“ taip, kad įtraukti į maršrutus gražiausius apylinkių vaizdus, pakilimo rinkimą bei bėgimą skirtingomis dangomis (nuo plačių ir tiesių parko ir miško takų, pažintinių takų iki siaurų ir vingiuotų miško takelių, medinių laiptelių, tiltelių bei bekelės elementų).

Nemaža trasų dalis veda vaizdingais ir lengvai prabėgamais Neries regioninio parko pažintiniais takais įtraukiant gražiausius parko objektus – Buivydų ir Bradeliškių piliakalnius, Dūkštų ir Karmazinų atodangas, apleistą vandens malūną, skalbinių balyklos ir koplyčios griuvėsius, vaizdus nuo Velniakampio atodangos, Neries, Dūkštos upelio, Velniakampio ežero pakrantes ir pan. Šio bėgimo unikalumas bus jo panoramiškume. Įspūdingų panoramų tikrai bus. Varžybose bus aplankyti ir laukiniuose Neries pakrantės šlaituose „įsikūrę“ miškai.

9km, 20 km ir 32 km trasų reljefas bus banguotas, bus kalvų ir kalnų, bet nebus ypatingai techniškai sudėtingų atkarpų, nors šiek tiek „darbo“ teks įdėti 🙂
Būkite pasiruošę bet kam!
Tikrai garantuojame, kad bus labai labai gražu ir kažkiek sunku!

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/2113360225616727/