LATIN FEST 2018 | Sportland Lietuva

sportlandmagazine.com

Jau du metus iš eilės Vilnių kaitinę Zumba & Salsation renginiai (15.12.04 ir 16.12.09) su svečiais iš Karibų dabar sugrįžta su dar didesniu trensmu ir dar daugiau veiksmo! Didžiausias Baltijos šalyse lotynų amerikos fitneso renginys „Latin Fest 2018″ šiemet dar įspūdingesnis – laukia net trys treneriai svečiai iš užsienio – William Flores, Helio Faria ir Katka Vojtek.

William Flores (Peru) – labai aukšto lygio Zumba Fitness® treneris žinomas visame pasaulyje. Šiuo metu gyvenantis Stokholme treneris kiekvieną mėnesį dalyvauja bent keliuose pasaulinio lygio Zumba renginiuose. Šio trenerių “Youtube” kanalas yra populiarus visame pasaulyje, o peržiūrų skaičius viršija milijonus. Antrasis svečias – Helio Faria – be galo charizmatiškas treneris iš Brazilijos, pristatantis labai specifinę, braziliškų šokių stilių įkvėptą programą (Samba, Brasilian Funk, Dembow ir kt.). Treneris taip pat žinomas tarptautiniu mastu, nuolat dalyvauja įvairiuose Lotynų Amerikos fitneso renginiuose bei maratonuose. Trečioji trenerė – Katka (Olandija), kurios šokimo stilistika labiausiai pasižymi hip hop, dancehall ir reggaeton elementais. Tai labai charizmatiška ir šilta asmenybė, žavinti savo energija. Katka taip pat yra Zumba Fitness® maratonų ir renginių organizatorė bei aktyvi jų dalyvė Olandijoje. Renginyje taip pat dalyvaus trenerės iš Lietuvos – Augustina Juknė, Kamilė Šulcaitė, Kamilė Narkutė, Meda Maceikienė, Vasilisa Tarasova.

“Latin Fest 2018” renginio programą sudarys 3 valandų Lotynų Amerikos rimtais įkvėpta šokių fitneso treniruotė – maratonas. Treneriai svečiai kartu su treneriais iš Lietuvos keisis scenoje, o tuo tarpu dalyviai sekdami jų judesius kartu mėgausis Zumba ir Salsation programomis. Laukia labai daug pozityvių emocijų, užvedančios muzikos, profesionalių trenerių ir galybė siurprizų! Pasiruoškite dar neregėto mąsto renginiui, ir žinoma – gerai paprakaituoti Lotynų Amerikos rimtų siautulyje.

Nepamirškite sportinės aprangos ir avalynės!

Renginio partneriai: Biofarmacija, Sportland.
Renginio partneriai: Sveikas miestas