Eurovaistinės Trakų pusmaratonis 2020 | Sportland Lietuva

sportlandmagazine.com

Mūsų mieli nuolatiniai ir nauji EUROVAISTINĖS Trakų pusmaratonio dalyviai, norime Jus 2020 metų gegužės 16 d. jau aštuntą kartą pakviesti prie starto linijos Trakuose.
Skubėkite registruotis jau dabar!

Aštuntajame EUROVAISTINĖS Trakų pusmaratonyje jūs galėsite tradiciškai pasirinkti klasikinę pusės maratono rungtį, 10,5 km, 5 km rungtis, mūsų jaunieji bėgikai stos prie 1 km starto linijos, o sportiškosios šeimos, kurios turi dar visai nesenai gimusius busimuosius čempionus galės įveikti „1 km šeimų rungtį“, vežant savo atžalas vaikiškajame vėžimėlyje.
Artėjančiajame pusmaratonyje Jums pasiūlysime ir visai naują rungtį, tai estafetė – 2×10,5 km.

RINKIS ir KVIESK BĖGTI KARTU:
•  KLASIKINĘ PUSĖS MARATONO (21,047 KM) DISTANCIJĄ, 10,5 km ar 5 km bėgimus;
•  BĖK DRAUGE SU DRAUGU – 2×10,5 km estafetėje;
• JAUNŲJŲ BĖGIKŲ KOVOSE 1 KM NUOTOLYJE ir ŠEIMOS, turinčios mažų atžalų, tą patį nuotolį bus KVIEČIAMOS ĮVEIKTI, STUMIANT VAIKIŠKUS VEŽIMĖLIUS.

2020 metais EUROVAISTINĖS Trakų pusmaratonis bus jau ne vienišas, o turės ir draugą, tai Druskininkai Run – Druskininkų pusmaratonis (2020 04-05). Šiam renginių ciklui bus pagamintas specialus bendras medalis atspindintis konkretų renginį ir renginių ciklą bei padalintas į dvi dalis. Finišavus viename iš minėtų pusmaratonių po finišo jūs gausite konkrečiam renginiui skirtą medalio dalį. Finišavus abejuose renginiuose surinksite pilną medalį. O patys ištikimiausieji ir greičiausi mūsų bėgikai pasibaigus pusmaratonių maratonui bus įvertinti ir apdovanoti.

Tad nieko nelauk ir jau dabar spausk REGISTRACIJOS mygtuką. Registracija vyksta čia: http://bit.ly/36S50xF