Bėgimas gamtos takais „Laukinis trail Dūkštos“ | Sportland Lietuva

sportlandmagazine.com

Devintasis ir kartu finalinis „Laukinis trail turo 2018“ etapas vyks Neries regioniniame parke įspūdingoje kalvų, šlaitų, piliakalnių ir atodangų žemėje.
Jūsų laukia trys piliakalniai, atodangos, laipteliai į viršų ir žemyn, įspūdingos Neries panoramos ir kiti Neries regioninio parko grožiai lapkričio 24-tą dieną. Šio etapo metu išsiaiškinsime ir apdovanosime turo nugalėtojus.
Bėgikų laukia trys ypatingai vaizdingos trasos Neries regioniniame parke (starto – finišo vieta Karmazinų poilsiavietėje, Dūkštose).

Trasų ilgiai 10 km, 21 km ir 33 km. Visos trasos po vieną ratą. 10 km trasoje pakilimas apie 420 metrų, 21 km trasoje pakilimas apie 650 metrų, 33 km trasoje pakilimas apie 1000 metrų.
Trasos „sukonstruotos“ taip, kad įtraukti į maršrutus gražiausius apylinkių vaizdus, pakilimo rinkimą bei bėgimą skirtingomis dangomis (nuo plačių ir tiesių parko ir miško takų, pažintinių takų iki siaurų ir vingiuotų miško takelių, medinių laiptelių, tiltelių bei bekelės elementų).
Nemaža trasų dalis veda vaizdingais ir lengvai prabėgamais Neries regioninio parko pažintiniais takais įtraukiant gražiausius parko objektus – Buivydų ir Bradeliškių piliakalnius, Dūkštų ir Karmazinų atodangas, apleistą vandens malūną, skalbinių balyklos ir koplyčios griuvėsius, vaizdus nuo Velniakampio atodangos, Neries, Dūkštos upelio, Velniakampio ežero pakrantes ir pan. Šio bėgimo unikalumas bus jo panoramiškume. Įspūdingų panoramų tikrai bus. Varžybose bus aplankyti ir laukiniuose Neries pakrantės šlaituose „įsikūrę“ miškai.
10km, 21 km ir 34 km trasų reljefas bus banguotas, bus kalvų ir kalnų, bet nebus ypatingai techniškai sudėtingų atkarpų, nors šiek tiek „darbo“ teks įdėti 🙂

Būkite pasiruošę bet kam!
Tikrai garantuojame, kad bus labai labai gražu ir kažkiek sunku!
Visi dalyviai pasiekę finišą bus apdovanoti medaliais, vaišinsis sultiniu, sausainiais ir arbata.