Ateik ir įveik 2018 | Sportland Lietuva

sportlandmagazine.com

„Ateik ir įveik 2018!” renginys, kuris nepaliks abejingų

„Ateik ir įveik!“ – tokiu šūkiu KTU Sporto centras kviečia visus kauniečius ir miesto svečius 2018 m. rugsėjo 15 d. į 20-tą kartą vyksiantį bėgimą, skirtą žinomam Lietuvos fizikui ir ilgamečiam KTU profesoriui Kazimierui Baršauskui atminti.

REGISTRACIJA: https://sportas.ktu.edu/ateik-ir-iveik/

Šiemet renginys bus labiau orientuotas į šeimas. Kviečiame ne tik bėgti, tačiau ir aktyviai praleisti šeštadienio dieną su šeima siaučiant Kakės Makės batutų parke, susipažinti su Žmogumi Voru ir t.t.

Bet apie viską nuo pradžių.

Ištvermingiausieji galės savo jėgas išbandyti 8 km Nacionalinio ekstremalaus sporto klubo (NESK) pristatomoje trasoje su specialiu kliūčių ruožu. „Kiekvienais metais stengiamės nustebinti dalyvius, ieškome geriausių ir įdomiausių sprendimų. Kadangi bėgimas jubiliejinis norėjosi šią datą pažymėti ypatingai, padaryti tai, ko dar nebuvo. Todėl šiemet sugalvojome dalį kliūčių ruožo įrengti su kūrybingiausiais Kauno technologijos universiteto studentais, kurie pristatys savo atstovaujamus fakultetus ir veiklas. Bus tikrai nauja, įdomu ir dar nepatirta“ – teigia renginio organizatorė Eglė Burneckytė.

Šiemet išliks ir šiek tiek lengvesnė 6 km trasa be dirbtinų kliūčių, kuri vingiuoja Kauno Ąžuolyno takeliais, kalneliais bei slėniais ir bėgikams teks įveikti ne vieną kalną ir pakalnę.

Tiems, kam 8 km NESK ar 6 km pasirodys per ilgos ar per sunkios trasos, šiemet paruošime naujovę 1,3 km trasą su kliūčių ruožu. Rekomenduojame ją šeimoms, tačiau gali bėgti visi norintys. Trasa nebus sunki, tačiau pakeliui teks įveikti smagias kliūtis ir iššūkius.

Profesoriaus K. Baršausko atminimo bėgime, kaip ir anksčiau, kviečiami dalyvauti ir neįgaliųjų sportininkai, kuriems skirta 400 m trasa KTU stadione. Negalią turintys bėgimo entuziastai visuomet sulaukia didelio renginio žiūrovų palaikymo.

Visiems, pasiekusiems finišą per kontrolinį laiką, bus įteikti atminimo medaliai. Bėgikai, pasirinkę 8 km NESK trasą su kliūtimis ir subūrę penkių asmenų komandą, galės kovoti dėl stipriausios komandos titulo.

Susirinkusiems žiūrovams bus suteikta galimybė iš arti stebėti kliūčių ruožą, todėl nuobodžiauti neteks. Renginio metu vaikams bus skirta nemokama pramogų erdvė, kur jie galės lipti į pripučiamą bokštą, siausti „Kakės Makės“ batutų parke, susipažinti su Žmogumi Voru ir dar daug kitų linksmybių.

KTU Sporto centro atstovai viliasi, kad dalyviai iš naujo atras miesto centre esančias KTU Studentų miestelio ir Ąžuolyno parko žaliąsias erdves, kuriose galima sportuoti ir aktyviai leisti laisvalaikį.

Kada? 2018 m. rugsėjo 15 d.
Kur? Startas KTU stadione, Radvilėnų pl. 19, Kaunas
REGISTRACIJA: https://sportas.ktu.edu/ateik-ir-iveik/

Trasos:
– 6 km. trasa. Bėgimas Kauno Ąžuolyno takeliais, kalneliais ir pakalnėmis;
– 8 km. NESK trasa su kliūčių ruožu. Pirmoji trasa (6 km) + kliūčių ruožas KTU Studentų miestelyje (2 km);
– 1,3 km. trasa su kliūčių ruožu. Skirta šeimoms ir pavieniams asmenims;
– 400 m. trasa neįgaliesiems KTU stadione.