ALFA RUN TRANSFORMACIJA | Sportland Lietuva

sportlandmagazine.com

2018 ALFA RUN TRANSFORMACIJA 2
———————————————
Alfa Run – tai iššūkis įveikti 10 kilometrų ilgio trasą su 25 kliūčių ruožu, kuriame bus daug purvo, ledo, dūmų, elektros ir dar daug visko..
Alfa Run – tai ne varžybos, tai proga išbandyti savo protinių ir fizinių galimybių ribas. Čia nėra pirmų ir paskutinių. Čia tampi nugalėtoju dar tuomet, kai išdrįsti mesti iššūkį sau ir ištiesti pagalbos ranką šalia esančiam. Judėdamas pirmyn supranti, kad čia nėra jokio plano B.
Smulkesnė info www.alfarun.lt
———————————————
Alfa planas
10 kilometrų ilgio trasoje esame paruošę 25 kliūtis. Kuriuose bus daug: purvo, vandens, ledo, dūmų, elektros, ir kitų ekstremalių įššūkių. Čia tu patirsi baimę, smalsumą, dvejonę ir šaltį, draugystę, vienybę, džiaugsmą ir pergalę. Bus 2 stotelės, kuriose galėsi atgauti jėgas ir atsigaivinti vandeniu. Pasiekus finišą kiekvienas dalyvis gaus rėmėjų įsteigtas dovanas ir medalį, kuris dar ilgai primins apie patirtas emocijas ir pergalę. Pergalę, prieš patį save!
———————————————
Misija:
Įsigydamas bilietą prisidedi prie reabilitacijos centro „Alfa“ vykdomos veiklos, teikiančios pagalbą alkoholizmu ir narkomanija sergantiems asmenims!