29-asis bėgimas ,,Aplink Žaliuosius ežerus“ | Sportland Lietuva

sportlandmagazine.com

Valstybės dieną švęsk bėgimo trasoje!

Liepos 6 d. visus patriotiškai nusiteikusius bėgimo entuziastus prie Žaliųjų ežerų 29-ąją kartą sukvies vienas seniausiai organizuojamų bėgimų Lietuvoje – tradicinis bėgimas „Aplink Žaliuosius ežerus“.
Kviečiame registruotis: www.zaliujuezerubegimas.begimotaure.lt
Pirmieji iš anksto užsiregistravę 50 dalyvių dalyvauja NEMOKAMAI!

Bėgikų laukia speciali 11,7 km ilgio trasa gražiausiomis Žaliųjų ežerų vietomis.

Bėgimas „Aplink Žaliuosius ežerus“, skirtas Valstybės dienai ir „Žalgirio“ mūšio 608-sioms metinėms paminėti!

Bėgimo „Aplink Žaliuosius ežerus“ dalyviai, kaip ir kiekvienais metais, varžysis šešiose amžiaus grupėse – vyrai ir moterys iki 16 m., 16–30 m., 30–40 m., 40–50 m., 50–60 m., 60 m. ir vyresni.

Pirmieji iš anksto užsiregistravę 50 dalyvių, senjorai, vaikai iš daugiavaikių šeimų, globos namų dalyvauja nemokamai (kartu privalo dalyvauti vienas iš tėvų (globėjų), globotinių atstovas).

Išankstinė registracija iki 2018 m. liepos mėn 03 d., 24:00 val.

Renginio programa 2018 m. liepos 6 d.:

Nuo 9:00 val. iki 10:30 val. numerių ir laiko fiksavimo daviklių išdavimas starto vietoje. Varžybų dieną naujų dalyvių registracija nevykdoma, tik išduodami starto numeriai.
Apšilimas – 10.50 val. su sporto ir sveikatingumo klubo ,,Impuls” treneriais.
Startas – 11.00 val. prie Žaliųjų ežerų paplūdimio.

Visi norintieji tapti šio giliausias tradicijas turinčio bėgimo dalimi bus kviečiami susipažinti su išsamesne informacija apie būsimą bėgimą ir užsiregistruoti iš anksto adresu internete: www.zaliujuezerubegimas.begimotaure.lt

Geriausių bėgikų laukia specialūs SPORTLAND prizai, taurės ir medaliai.
Kiekvienas finišavęs dalyvis gauna bėgimo atminimo medalį.

Dalyvio mokestis:
Dalyvio mokestis: 5,00/ penki/ eurai iki 2018 m. liepos 01 d. 24:00 val., vėliau 10,00/ dešimt eurų iki liepos 03 d. 24:00 val.

Bėgimą organizuoja Vilniaus dirbančiųjų sporto klubų sąjunga „Žalgiris“, Asociacija “Gėrnešys“ ir Viešoji įstaiga „Sveikas miestas“

Su mumis bėga: Vilniaus miesto savivaldybė, SĮ „Susisiekimo paslaugos“, Lietuvos sporto draugija „Žalgiris“, SPORTLAND, sportas.info

Mus gaivins:
Natūralus mineralinis vanduo Druskininkų Hermis